Company Logo
Siatkówka dla każdego - to nasze motto. Chcesz się nauczyć grać w siatkówkę - zapraszamy do nas. Warszawski młodzieżowy klub siatkówki dla dziewcząt.


PARTNERZY

WSPARCIE KLUBU

Terminarz sezonu 2020/2021

WSZYSTKIE MECZE ODBĘDĄ SIĘ W HALI REDUTOWA przy ul. REDUTOWEJ 37

 

DATA
22/09 wt
26/09 sob
28/09 pon
30/09 śr
01/10 czw
02/10 pt
07/10 śr
09/10 pt
10/10 sob
10/10 sob
15/10 sob
24/10 sob
06/11 pt
07/11 sob
08/11 niedz
13/11 pt
13/11 pt
14/11 sob
15/11 niedz
15/11 niedz
19/11 czw
20/11 pt
21/11 sob
21/11 sob
22/11 niedz
22/11 niedz
24/11 wto (OBOZOWA)
25/11 śr
25/11 czw (OBOZOWA)
26/11 czw
26/11 czw (OBOZOWA)
27/11 pt
28/11 sob
28/11 sob
29/11 niedz
05/12 sob
13/12 niedz
20/12 niedz
15/01 pt
29/01 pt
07/02 nie
11/02 czw
13/02 sob
27/02 sob
05/03 sob
06/03 niedz
13/03 niedz
20/03 niedz
GODZ.
19:15
15:00
19:30
17:30
18:00
17:00
17:00
17:00
12:30
15:00
19:00
10:00
17:00
15:00
11:00
17:00
18:00
11:00
12:00
17:00
18:00
17:00
12:30
10:00
11:00
19:00
16:30
18:15
17:00
17:30
18:00
17:00
12:00
15:00
15:00
15:00
17:00
18:00
19:00
19:00
18:00
20:00
15:00
11:00
19:00
15:00
18:00
15:00
GOSPODARZ
MOS WOLA
ESPERANTO
LEN ŻYRARDÓW
NOSIR NOWY DWÓR
SMS WARSZAWA
ESPERANTO
LEGIONOVIA II
ESPERANTO II
ATENA II
ESPERANTO
ESPERANTO
GLKS NADARZYN
ESPERANTO II 
ESPERANTO
ORLĘTA RASZYN
ESPERANTO II
ESPERANTO
VOLLEY PŁOCK
ORLĘTA RASZYN
ISKRA LEGIONOWO
ESPERANTO II
ESPERANTO II 
ESPERANTO
ESPERANTO
JEDYNKA KOZIENICE
KS METRO
ESPERANTO
SPARTA II WARSZAWA
ESPERANTO
RADOMKA
ESPERANTO II
ESPERANTO
ESPERANTO
ISKRA WARSZAWA
WTS WARKA
ESPERANTO
SPARTA GRODZISK
TRÓJKA KOBYŁKA
ESPERANTO
SPS KONSTANCIN
UKS LESZNOWOLA
GLKS NADARZYN
ESPERANTO
MKS OLIMP 
ESPERANTO
ESPERANTO
KS HALINÓW
ESPERANTO
GOŚĆ
ESPERANTO
JEDYNKA KOZIENICE
ESPERANTO II
ESPERANTO II
ESPERANTO II
VOLLEY PŁOCK
ESPERANTO
SMS WARSZAWA
ESPERANTO II
UKS TRÓJKA KOBYŁKA
SPS KONSTANCIN
ESPERANTO
LEN ŻYRARDÓW
UKS LESZNOWOLA
ESPERANTO
ISKRA LEGIONOWO
ORLĘTA RASZYN
ESPERANTO
ESPERANTO
ESPERANTO II
ATENA II
KS METRO
MKS OLIMP 
SPARTA II WARSZAWA
ESPERANTO
ESPERANTO II
ISKRA WARSZAWA
ESPERANTO
LEGIONOVIA II
ESPERANTO
NOSIR NOWY DWÓR
MOS WOLA
RADOMKA
ESPERANTO
ESPERANTO
KS HALINÓW
ESPERANTO
ESPERANTO
GLKS NADARZYN
ESPERANTO
ESPERANTO
ESPERANTO
ORLĘTA RASZYN
ESPERANTO
TRÓJKA KOBYŁKA
WTS WARKA
ESPERANTO
SPARTA GRODZISK
KATEGORIA
KADETKI
JUNIORKI 
JUNIORKI
JUNIORKI
JUNIORKI
KADETKI
KADETKI
JUNIORKI
JUNIORKI
SENIORKI
SENIORKI
SENIORKI
JUNIORKI
SENIORKI
JUNIORKI
JUNIORKI
JUNIORKI
KADETKI
SENIORKI
JUNIORKI
JUNIORKI
JUNIORKI
SENIORKI
JUNIORKI
JUNIORKI
JUNIORKI
KADETKI
JUNIORKI
KADETKI
JUNIORKI
JUNIORKI
KADETKI
JUNIORKI
KADETKI
SENIORKI
SENIORKI
SENIORKI
SENIORKI
SENIORKI
SENIORKI
SENIORKI
SENIORKI
SENIORKI
SENIORKI
SENIORKI
SENIORKI
SENIORKI
SENIORKI

 

FILMY

WYDARZENIA

Mazowieckie Eliminacje KINDER

maj
sobota
22
Czwórki
09:00
Turniej

LICZNIK ODWIEDZIN

422893
Dzisiaj
27

Visitors Counter



Powered by Joomla!®. Designed by: business hosting cheap reseller hosting account Valid XHTML and CSS.