Company Logo
Siatkówka dla każdego - to nasze motto. Chcesz się nauczyć grać w siatkówkę - zapraszamy do nas. Warszawski młodzieżowy klub siatkówki dla dziewcząt.


PARTNERZY

WSPARCIE KLUBU

AKTUALNOŚCI

Aktualności

Wiosenna Liga Kadetek - III RUNDA

 

MECZ o I miejsce: UKS Esperantro - Legia Warszawa - 1:2 (20:25, 25:21, 15:17)

 

MECZ o III miejsce: UKS Rutki Płońsk - Akademia Siatkówki - 2:0 (25:20, 25:16)

 

MECZ o V miejsce: UKS Iskra Warszawa - UKS Victoria Solec -2:0 (25:19, 25:22)

 

MECZ o VII miejsce: UKS Esperanto II - KS Sęp Żelechów - 0:2 (23:25, 22:25)

 

PÓŁFINAŁ A: UKS Esperanto - UKS Rutki Płońsk - 2:0 (25:22, 25:22)

 

PÓŁFINAŁ B: Legia Warszawa - Akademia Siatkówki - 2:0 (25:22, 25:17)

 

 


 

III LIGA KOBIET - TRANSMISJA

 UKS Esperanto Warszawa
 UKS Trójka Kobyłka
0
3
23
25
22
25
16
25
 
 
 
 

 

Skład: Joanna Borowska, Ewa Ludi Anderson Ruka, Monika Kwiatkowska, Katarzyna Perycz, Klaudia Parzyszek, Julia Gregorowicz, Weronika Jarmoz, Aleksandra Lada, Zuzanna Gnas, Monika Nogaj, Natalia Kawka, Urszula Piela, Anastazja Kolisiecka, Natalia Włostowska, Sylwia Wolska, Karolina Nieradka

Trener: Krzysztof Czarnołęcki, Włodek Rychlik

 


 

III LIGA KOBIET

 KS Halinów
 UKS Esperanto Warszawa
2
3
12
25
25
21
25
17
15
25
11
15

 

Skład: Joanna Borowska, Ewa Ludi Anderson Ruka, Monika Kwiatkowska, Katarzyna Perycz, Klaudia Parzyszek, Julia Gregorowicz, Weronika Jarmoz, Aleksandra Lada, Zuzanna Gnas, Monika Nogaj, Natalia Kawka, Urszula Piela, Anastazja Kolisiecka, Natalia Włostowska, Sylwia Wolska, Karolina Nieradka

Trener: Krzysztof Czarnołęcki, Włodek Rychlik

 


 

MAZOWIECKA LIGA MŁODZICZEK - TRANSMISJA LIVE

 

 

 

 


 

ŚWIĄTECZNY TURNIEJ CZWÓREK - Esperanto 2020

 

 


 

II LIGA KADETEK

 UKS Atena II Warszawa
 UKS Esperanto Warszawa
3
1
25
14
17
25
25
17
25
12
 
 

 

Skład: K. Walendzik, J. Dziurdziak, N. Wodyczko, E. Chojcan, R. Zawora, P. Mieszkowska, A. Lis, A. Krawczyńska, M. Domańska, L. Czaplińska,  G. Śmigielska, A. Sitarska, N. Werner, W. Klimek, N. Wopyczko, M. Langner

Trenerzy: Włodek Rychlik, Agata Sawicka

 


 

FILMY

WYDARZENIA

Mazowieckie Eliminacje KINDER

maj
sobota
22
Czwórki
09:00
Turniej

LICZNIK ODWIEDZIN

422894
Dzisiaj
28

Visitors Counter



Powered by Joomla!®. Designed by: business hosting cheap reseller hosting account Valid XHTML and CSS.