GRUPA A Legionovia Krótka Mysiadło Sparta Warszawa Iskra Warszawa   PKT  SETY  MAŁE PUNKTY
Legionovia   2 0 25 21 2 0 25 13 2 0 25 7 Legionovia 6 6 0 150 87
25 21 25 14 25 11
            Krótka Mysiadło 5 4 2 142 83
Krótka Mysiadło 0 2 21 25   2 0 25 9 2 0 25 15
21 25 25 7 25 2 Iskra Warszawa 4 2 4 86 146
0 0        
Sparta Warszawa 0 2 13 25 0 2 9 25   0 2 22 25 Sparta Warszawa 3 0 6 89 151
14 25 7 25 24 26
0 0 0 0    
Iskra Warszawa 0 2 7 25 0 2 15 25 2 0 25 22  
11 25 2 25 26 24
0 0 0 0 0 0
GRUPA B Beta Błonie Radomka Radom Nike II Ostrołęka Lesznowola II   PKT  SETY  MAŁE PUNKTY
Beta Błonie   2 0 25 20 2 0 25 13 2 0 25 15 Beta Błonie 6 6 0 150 78
25 10 25 6 25 14
            Radomka Radom 5 4 3 143 135
Radomka Radom 0 2 20 25   2 0 25 11 2 1 23 25
10 25 25 23 25 17 Lesznowola II 4 3 4 130 144
0 0     15 9
Nike II Ostrołęka 0 2 13 25 0 2 11 25   0 2 13 25 Nike II Ostrołęka 3 0 6 84 150
6 25 23 25 18 25
0 0 0 0    
Lesznowola II 0 2 15 25 1 2 25 23 2 0 25 13  
14 25 17 25 25 18
0 0 9 15 0 0
GRUPA C Metro Warszawa Plas Warszawa Atena Warszawa Beta Pionki   PKT  SETY  MAŁE PUNKTY
Metro Warszawa   2 0 25 14 2 0 25 20 2 0 25 7 Metro Warszawa 6 6 0 150 69
25 12 25 13 25 3
            Atena Warszawa 5 4 2 133 110
Plas Warszawa 0 2 14 25   0 2 15 25 2 0 25 15
12 25 13 25 25 22 Plas Warszawa 4 2 4 104 137
0 0        
Atena Warszawa 0 2 20 25 2 0 25 15   2 0 25 12 Beta Pionki 3 0 6 79 150
13 25 25 13 25 20
0 0 0 0    
Beta Pionki 0 2 7 25 0 2 15 25 0 2 12 25  
3 25 22 25 20 25
0 0 0 0 0 0
GRUPA D MOS Wola Volley Płock Nike Węgrów Polonez Wyszków   PKT  SETY  MAŁE PUNKTY
MOS Wola   2 0 25 17 2 0 25 7 2 0 25 3 MOS Wola 6 6 0 150 66
25 13 25 14 25 12
            Volley Płock 5 4 4 150 172
Volley Płock 0 2 17 25   2 1 16 25 2 1 22 25
13 25 25 23 25 22 Polonez Wyszków 4 3 4 124 144
0 0 17 15 15 12
Nike Węgrów 0 2 7 25 1 2 25 16   0 2 12 25 Nike Węgrów 3 1 6 116 158
14 25 23 25 20 25
0 0 15 17    
Polonez Wyszków 0 2 3 25 1 2 25 22 2 0 25 12  
12 25 22 25 25 20
0 0 12 15 0 0
GRUPA E GLKS Nadarzyn NOSiR Metro III Warszawa Praska 30   PKT  SETY  MAŁE PUNKTY
GLKS Nadarzyn   0 2 17 25 2 0 25 8 2 0 25 10 NOSiR 6 6 0 150 45
1 25 25 16 25 13
            GLKS Nadarzyn 5 4 2 118 97
NOSiR 2 0 25 17   2 0 25 4 2 0 25 8
25 1 25 14 25 1 Metro III Warszawa 4 2 4 92 137
0 0        
Metro III Warszawa 0 2 8 25 0 2 4 25   2 0 25 20 Praska 30 3 0 6 69 150
16 25 14 25 25 17
0 0 0 0    
Praska 30 0 2 10 25 0 2 8 25 0 2 20 25  
13 25 1 25 17 25
0 0 0 0 0 0
GRUPA F Metro II Warszawa Nike Ostrołęka Olimp Mińsk Wrzos Międzyborów   PKT  SETY  MAŁE PUNKTY
Metro II Warszawa   1 2 25 18 2 0 25 4 2 0 25 18 Nike Ostrołęka 6 6 1 158 97
11 25 25 16 25 15
10 15         Metro II Warszawa 5 5 2 146 111
Nike Ostrołęka 2 1 18 25   2 0 25 8 2 0 25 18
25 11 25 3 25 22 Wrzos Międzyborów 4 2 4 123 129
15 10        
Olimp Mińsk 0 2 4 25 0 2 8 25   0 2 10 25 Olimp Mińsk 3 0 6 60 150
16 25 3 25 19 25
0 0 0 0    
Wrzos Międzyborów 0 2 18 25 0 2 18 25 2 0 25 10  
15 25 22 25 25 19
0 0 0 0 0 0