GRUPA A Legionovia Praska 30 G-8 Bielany AZS AWF   PKT  SETY  MAŁE PUNKTY
Legionovia   2 0 25 1 2 0 25 16 2 0 25 2 Legionovia 6 6 0 150 44
25 11 25 10 25 4
            Praska 30 5 4 3 121 139
Praska 30 0 2 1 25   2 1 26 24 2 0 25 16
11 25 17 25 25 10 G-8 Bielany 4 3 4 139 124
0 0 16 14    
G-8 Bielany 0 2 16 25 1 2 24 26   2 0 25 5 AZS AWF 3 0 6 47 150
10 25 25 17 25 10
0 0 14 16    
AZS AWF 0 2 2 25 0 2 16 25 0 2 5 25  
4 25 10 25 10 25
0 0 0 0 0 0
GRUPA B Atena Warszawa Beta Błonie Lesznowola Olimp II Mińsk   PKT  SETY  MAŁE PUNKTY
Atena Warszawa   0 2 25 27 2 0 25 10 2 0 25 2 Beta Błonie 6 6 0 152 57
11 25 25 9 25 0
            Atena Warszawa 5 4 2 136 73
Beta Błonie 2 0 27 25   2 0 25 2 2 0 25 5
25 11 25 6 25 8 Lesznowola 4 2 4 77 121
0 0        
Lesznowola 0 2 10 25 0 2 2 25   2 0 25 10 Olimp II Mińsk 3 0 6 36 150
9 25 6 25 25 11
0 0 0 0    
Olimp II Mińsk 0 2 2 25 0 2 5 25 0 2 10 25  
0 25 8 25 11 25
0 0 0 0 0 0
GRUPA C Metro Warszawa SMS Warszawa Iskra Warszawa Nike II Węgrów   PKT  SETY  MAŁE PUNKTY
Metro Warszawa           2 0 25 18 2 0 25 5 Metro Warszawa 4 4 0 100 33
    25 5 25 5
            Iskra Warszawa 3 2 2 73 76
SMS Warszawa 0 0 0 0                  
0 0         Nike II Węgrów 2 0 4 36 100
0 0        
Iskra Warszawa 0 2 18 25 0 0 0 0   2 0 25 10 SMS Warszawa   0 0 0 0
5 25 0 0 25 16
0 0 0 0    
Nike II Węgrów 0 2 5 25 0 0 0 0 0 2 10 25  
5 25 0 0 16 25
0 0 0 0 0 0
GRUPA D MOS Wola Atena II Warszawa Esperanto Metro III Warszawa   PKT  SETY  MAŁE PUNKTY
MOS Wola   2 0 25 5 2 0 25 15 2 0 25 12 MOS Wola 6 6 0 150 67
25 11 25 17 25 7
            Metro III Warszawa 5 4 2 122 112
Atena II Warszawa 0 2 5 25   0 2 9 25 0 2 6 25
11 25 12 25 10 25 Esperanto 4 2 4 128 124
0 0        
Esperanto 0 2 15 25 2 0 25 9   0 2 20 25 Atena II Warszawa 3 0 6 53 150
17 25 25 12 26 28
0 0 0 0    
Metro III Warszawa 0 2 12 25 2 0 25 6 2 0 25 20  
7 25 25 10 28 26
0 0 0 0 0 0
GRUPA E GLKS Nadarzyn Beta Pionki GLKS II Nadarzyn Sparta II Grodzisk   PKT  SETY  MAŁE PUNKTY
GLKS Nadarzyn   2 0 25 4 2 0 25 4 2 0 25 4 GLKS Nadarzyn 6 6 0 150 41
25 7 25 13 25 9
            Beta Pionki 5 4 2 111 113
Beta Pionki 0 2 4 25   2 0 25 16 2 0 25 15
7 25 25 21 25 11 GLKS II Nadarzyn 4 2 4 104 112
0 0        
GLKS II Nadarzyn 0 2 4 25 0 2 16 25   2 0 25 7 Sparta II Grodzisk 3 0 6 51 150
13 25 21 25 25 5
0 0 0 0    
Sparta II Grodzisk 0 2 4 25 0 2 15 25 0 2 7 25  
9 25 11 25 5 25
0 0 0 0 0 0
GRUPA F Metro II Warszawa Sparta Warszawa MOS Wola II -   PKT  SETY  MAŁE PUNKTY
Metro II Warszawa   2 0 25 13 2 0 25 14         Metro II Warszawa 4 4 0 100 56
25 6 25 23    
            Sparta Warszawa 3 2 2 69 93
Sparta Warszawa 0 2 13 25   2 0 25 22        
6 25 25 21     MOS Wola II 2 0 4 80 100
0 0        
MOS Wola II 0 2 14 25 0 2 22 25           -   0 0 0 0
23 25 21 25    
0 0 0 0    
- 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0  
0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0
GRUPA G Nike Ostrołęka Bluesoft Mazovia Nike II Ostrołęka Olimp Tłuszcz   PKT  SETY  MAŁE PUNKTY
Nike Ostrołęka           2 0 25 6 2 0 25 11 Nike Ostrołęka 4 4 0 100 50
    25 12 25 21
            Nike II Ostrołęka 3 2 3 79 97
Bluesoft Mazovia 0 0 0 0                  
0 0         Olimp Tłuszcz 2 1 4 79 111
0 0        
Nike II Ostrołęka 0 2 6 25 0 0 0 0   2 1 21 25 Bluesoft Mazovia   0 0 0 0
12 25 0 0 25 10
0 0 0 0 15 12
Olimp Tłuszcz 0 2 11 25 0 0 0 0 1 2 25 21  
21 25 0 0 10 25
0 0 0 0 12 15
GRUPA H NOSiR Nike Węgrów Legionovia II NOSiR III   PKT  SETY  MAŁE PUNKTY
NOSiR   2 0 25 11 2 0 25 3 2 0 25 3 NOSiR 6 6 0 150 47
25 15 25 7 25 8
            Nike Węgrów 5 4 2 126 91
Nike Węgrów 0 2 11 25   2 0 25 8 2 0 25 12
15 25 25 8 25 13 NOSiR III 4 2 4 86 136
0 0        
Legionovia II 0 2 3 25 0 2 8 25   0 2 18 25 Legionovia II 3 0 6 62 150
7 25 8 25 18 25
0 0 0 0    
NOSiR III 0 2 3 25 0 2 12 25 2 0 25 18  
8 25 13 25 25 18
0 0 0 0 0 0
GRUPA I Volley Płock Wrzos Międzyborów NOSiR II Victoria Lubowidz   PKT  SETY  MAŁE PUNKTY
Volley Płock   2 0 25 14 0 2 22 25 2 1 25 21 Volley Płock 5 4 3 149 137
25 19 16 25 21 25
        15 8 Wrzos Międzyborów 5 4 4 148 146
Wrzos Międzyborów 0 2 14 25   2 1 25 8 2 1 21 25
19 25 12 25 25 13 NOSiR II 4 4 4 145 152
0 0 17 15 15 10
NOSiR II 2 0 25 22 1 2 8 25   1 2 25 20 Victoria Lubowidz 4 4 5 162 169
25 16 25 12 14 25
0 0 15 17 8 15
Victoria Lubowidz 1 2 21 25 1 2 25 21 2 1 20 25  
25 21 13 25 25 14
8 15 10 15 15 8
GRUPA J Plas Warszawa Polonez Wyszków Dębina Nieporęt Trójka Kobyłka   PKT  SETY  MAŁE PUNKTY
Plas Warszawa   2 0 25 21         2 0 25 6 Plas Warszawa 4 4 0 100 39
25 5     25 7
            Polonez Wyszków 3 2 2 76 86
Polonez Wyszków 0 2 21 25           2 0 25 13
5 25     25 23 Trójka Kobyłka 2 0 4 49 100
0 0        
Dębina Nieporęt 0 0 0 0 0 0 0 0           Dębina Nieporęt   0 0 0 0
0 0 0 0    
0 0 0 0    
Trójka Kobyłka 0 2 6 25 0 2 13 25 0 0 0 0  
7 25 23 25 0 0
0 0 0 0 0 0
GRUPA K Radomka Radom Olimp Mińsk Jedynka Kozienice MPKS Zwoleń   PKT  SETY  MAŁE PUNKTY
Radomka Radom   2 0 25 11 2 0 25 9 2 0 25 3 Radomka Radom 6 6 0 150 54
25 5 25 18 25 8
            Olimp Mińsk 5 4 2 117 127
Olimp Mińsk 0 2 11 25   2 0 25 20 2 0 25 16
5 25 26 24 25 17 Jedynka Kozienice 4 2 4 121 122
0 0        
Jedynka Kozienice 0 2 9 25 0 2 20 25   2 0 25 20 MPKS Zwoleń 3 0 6 65 150
18 25 24 26 25 1
0 0 0 0    
MPKS Zwoleń 0 2 3 25 0 2 16 25 0 2 20 25  
8 25 17 25 1 25
0 0 0 0 0 0
GRUPA L Krótka Mysiadło Sparta Grodzisk Astoria Piaseczno Lesznowola II   PKT  SETY  MAŁE PUNKTY
Krótka Mysiadło   2 0 25 3 2 0 25 13 2 1 22 25 Krótka Mysiadło 6 6 1 162 82
25 9 25 7 25 17
        15 8 Lesznowola II 5 5 2 154 137
Sparta Grodzisk 0 2 3 25   2 0 25 8 0 2 27 29
9 25 25 17 22 25 Sparta Grodzisk 4 2 4 111 129
0 0        
Astoria Piaseczno 0 2 13 25 0 2 8 25   0 2 14 25 Astoria Piaseczno 3 0 6 71 150
7 25 17 25 12 25
0 0 0 0    
Lesznowola II 1 2 25 22 2 0 29 27 2 0 25 14  
17 25 25 22 25 12
8 15 0 0 0 0