TURNIEJ ROZ 1 TURNIEJ 2 TURNIEJ 3 TURNIEJ 4 TURNIEJ
  I LIGA
Legionovia Metro Warszawa NOSiR NOSiR Metro Warszawa
Beta Błonie NOSiR Metro Warszawa Metro Warszawa NOSiR
Metro Warszawa Legionovia MOS Wola Krótka Mysiadło Krótka Mysiadło
MOS Wola MOS Wola Legionovia Legionovia GLKS Nadarzyn
NOSiR Nike Ostrołęka Atena Warszawa MOS Wola Legionovia
Nike Ostrołęka Beta Błonie GLKS Nadarzyn Beta Błonie Atena Warszawa
  II LIGA 
Krótka Mysiadło Atena Warszawa Beta Błonie GLKS Nadarzyn Nike Ostrołęka
Radomka Radom GLKS Nadarzyn Krótka Mysiadło Atena Warszawa MOS Wola
Atena Warszawa Krótka Mysiadło Nike Ostrołęka Nike Ostrołęka Beta Błonie
Volley Płock Metro II Warszawa Plas Warszawa Radomka Radom Radomka Radom
GLKS Nadarzyn Radomka Radom Polonez Wyszków Volley Płock Lesznowola II
Metro II Warszawa Volley Płock Metro II Warszawa Plas Warszawa Polonez Wyszków
  III LIGA
Iskra Warszawa Polonez Wyszków Radomka Radom Lesznowola II Plas Warszawa
Lesznowola II Plas Warszawa Volley Płock Polonez Wyszków Metro II Warszawa
Plas Warszawa Lesznowola II Wrzos Międzyborów Wrzos Międzyborów Wrzos Międzyborów
Polonez Wyszków Wrzos Międzyborów Lesznowola II Metro II Warszawa Metro III Warszawa
Metro III Warszawa Metro III Warszawa Metro III Warszawa Metro III Warszawa Volley Płock
Wrzos Międzyborów Iskra Warszawa Beta Pionki NOSiR II Praska 30
  IV LIGA
Nike Węgrów Beta Pionki NOSiR II Praska 30 Sparta Grodzisk
Sparta Warszawa Nike Węgrów Nike Węgrów Nike Węgrów NOSiR II
Nike II Ostrołęka Sparta Warszawa Iskra Warszawa Beta Pionki Nike Węgrów
Beta Pionki Nike II Ostrołęka Sparta Warszawa Iskra Warszawa Beta Pionki
  V LIGA
Praska 30 NOSiR II Praska 30 Sparta Grodzisk Victoria Lubowidz
Olimp Mińsk G-8 Bielany Nike II Ostrołęka Nike II Ostrołęka Nike II Ostrołęka
NOSiR II Praska 30 MOS Wola II MOS Wola II MOS Wola II
G-8 Bielany Olimp Mińsk G-8 Bielany Sparta Warszawa Iskra Warszawa
  VI LIGA
Olimp Tłuszcz MOS Wola II Sparta Grodzisk Victoria Lubowidz G-8 Bielany
MOS Wola II Esperanto Olimp Tłuszcz Olimp Tłuszcz GLKS II Nadarzyn
Esperanto Olimp Tłuszcz Esperanto G-8 Bielany Olimp Tłuszcz
Jedynka Kozienice Jedynka Kozienice Olimp Mińsk Esperanto Sparta Warszawa
  VII LIGA
Sparta Grodzisk Sparta Grodzisk Victoria Lubowidz GLKS II Nadarzyn Trójka Kobyłka
GLKS II Nadarzyn Trójka Kobyłka Trójka Kobyłka Trójka Kobyłka Jedynka Kozienice
Trójka Kobyłka NOSiR III Jedynka Kozienice Jedynka Kozienice Esperanto
NOSiR III GLKS II Nadarzyn NOSiR III Olimp Mińsk NOSiR III
  VIII LIGA
Nike II Węgrów Victoria Lubowidz GLKS II Nadarzyn NOSiR III Legionovia II
Lesznowola Lesznowola Lesznowola Lesznowola Astoria Piaseczno
Victoria Lubowidz Astoria Piaseczno Astoria Piaseczno Astoria Piaseczno Lesznowola
Astoria Piaseczno Nike II Węgrów Legionovia II Dębina Nieporęt Olimp Mińsk
  IX LIGA
MPKS Zwoleń Legionovia II Dębina Nieporęt Legionovia II AZS AWF
Legionovia II Atena II Warszawa Nike II Węgrów Nike II Węgrów Nike II Węgrów
Atena II Warszawa Sparta II Grodzisk Sparta II Grodzisk Bluesoft Mazovia Bluesoft Mazovia
Sparta II Grodzisk MPKS Zwoleń Atena II Warszawa Sparta II Grodzisk Dębina Nieporęt
  X LIGA
AZS AWF Dębina Nieporęt Bluesoft Mazovia AZS AWF Atena II Warszawa
Olimp II Mińsk AZS AWF MPKS Zwoleń Atena II Warszawa Sparta II Grodzisk
SMS Warszawa Bluesoft Mazovia AZS AWF Olimp II Mińsk Olimp II Mińsk
Bluesoft Mazovia Olimp II Mińsk Olimp II Mińsk MPKS Zwoleń MPKS Zwoleń
Dębina Nieporęt