GRUPA A MOS Wola SMS Warszawa Volley Płock Jedynka Kozienice   PKT  SETY  MAŁE PUNKTY  
MOS Wola   2 0 25 11 2 0 25 20 2 0 25 13 MOS Wola 6 6 0 150 78 1,92
25 11 25 13 25 10
            Volley Płock 5 4 2 134 109 1,23
SMS Warszawa 0 2 11 25   0 2 24 26 2 0 25 23
11 25 16 25 25 16 SMS Warszawa 4 2 4 112 140 0,80
0 0        
Volley Płock 0 2 20 25 2 0 26 24   2 0 25 11 Jedynka Kozienice 3 0 6 81 150 0,54
13 25 25 16 25 8
0 0 0 0    
Jedynka Kozienice 0 2 13 25 0 2 23 25 0 2 11 25  
10 25 16 25 8 25
0 0 0 0 0 0
GRUPA B Atena Warszawa Nike Węgrów GLKS Nadarzyn Victoria Kobyłka   PKT  SETY  MAŁE PUNKTY  
Atena Warszawa   2 0 25 14 2 0 25 15 2 0 25 3 Atena Warszawa 6 6 0 150 64 2,34
25 9 25 17 25 6
            GLKS Nadarzyn 5 4 2 135 116 1,16
Nike Węgrów 0 2 14 25   0 2 18 25 2 0 25 9
9 25 26 28 25 17 Nike Węgrów 4 2 4 117 129 0,91
0 0        
GLKS Nadarzyn 0 2 15 25 2 0 25 18   2 0 25 9 Victoria Kobyłka 3 0 6 57 150 0,38
17 25 28 26 25 13
0 0 0 0    
Victoria Kobyłka 0 2 3 25 0 2 9 25 0 2 9 25  
6 25 17 25 13 25
0 0 0 0 0 0
GRUPA C Legionovia Praska 30 NOSiR Nowy Dwór Beta Pionki   PKT  SETY  MAŁE PUNKTY  
Legionovia   2 0 25 7 2 0 25 19 2 0 25 6 Legionovia 6 6 0 150 54 2,78
25 6 25 8 25 8
            NOSiR Nowy Dwór 5 4 2 127 105 1,21
Praska 30 0 2 7 25   0 2 9 25 1 2 26 24
6 25 12 25 25 27 Beta Pionki 4 2 5 114 164 0,70
0 0     13 15
NOSiR Nowy Dwór 0 2 19 25 2 0 25 9   2 0 25 20 Praska 30 3 1 6 98 166 0,59
8 25 25 12 25 14
0 0 0 0    
Beta Pionki 0 2 6 25 2 1 24 26 0 2 20 25  
8 25 27 25 14 25
0 0 15 13 0 0
GRUPA D Polonez Wyszków Trzynastka Radom Metro Warszawa II Plas Warszawa   PKT  SETY  MAŁE PUNKTY  
Polonez Wyszków   0 2 19 25 1 2 13 25 1 2 25 19 Metro Warszawa II 6 6 1 157 88 1,78
22 25 25 17 10 25
    4 15 4 15 Trzynastka Radom 5 4 2 124 129 0,96
Trzynastka Radom 2 0 25 19   0 2 10 25 2 0 28 26
25 22 11 25 25 12 Plas Warszawa 4 2 5 122 142 0,86
0 0        
Metro Warszawa II 2 1 25 13 2 0 25 10   2 0 25 8 Polonez Wyszków 3 2 6 122 166 0,73
17 25 25 11 25 17
15 4 0 0    
Plas Warszawa 2 1 19 25 0 2 26 28 0 2 8 25  
25 10 12 25 17 25
15 4 0 0 0 0
GRUPA E Nike Ostrołęka Esperanto Warszawa Metro Warszawa Wrzos Międzyborów   PKT  SETY  MAŁE PUNKTY  
Nike Ostrołęka   2 0 25 5 0 2 15 25 2 0 25 6 Metro Warszawa 6 6 0 150 65 2,31
25 5 18 25 25 5
            Nike Ostrołęka 5 4 2 133 71 1,87
Esperanto Warszawa 0 2 5 25   0 2 4 25 0 2 22 25
5 25 4 25 11 25 Wrzos Międzyborów 4 2 4 85 133 0,64
0 0        
Metro Warszawa 2 0 25 15 2 0 25 4   2 0 25 10 Esperanto Warszawa 3 0 6 51 150 0,34
25 18 25 4 25 14
0 0 0 0    
Wrzos Międzyborów 0 2 6 25 2 0 25 22 0 2 10 25  
5 25 25 11 14 25
0 0 0 0 0 0
GRUPA F Mazovia Warszawa Krótka Mysiadło Sparta Grodzisk Olimp Mińsk   PKT  SETY  MAŁE PUNKTY  
Mazovia Warszawa   1 2 25 20 0 2 19 25 2 1 25 19 Sparta Grodzisk 5 5 2 155 135 1,15
13 25 23 25 14 25
4 25     15 13 Krótka Mysiadło 5 4 3 160 130 1,23
Krótka Mysiadło 2 1 20 25   0 2 18 25 2 0 27 25
25 13 20 25 25 13 Olimp Mińsk 4 3 5 150 161 0,93
25 4        
Sparta Grodzisk 2 0 25 19 2 0 25 18   1 2 16 25 Mazovia Warszawa 4 3 5 138 177 0,78
25 23 25 20 25 14
0 0 0 0 14 16
Olimp Mińsk 1 2 19 25 0 2 25 27 2 1 25 16  
25 14 13 25 14 25
13 15 0 0 16 14