GRUPA A Beta Błonie Trzynastka Radom Polonez Wyszków MOS Wola   PKT  SETY  MAŁE PUNKTY
Beta Błonie                           Beta Błonie   0 0 0 0
           
            MOS Wola   0 0 0 0
Trzynastka Radom 0 0 0 0                  
0 0         Polonez Wyszków   0 0 0 0
0 0        
Polonez Wyszków 0 0 0 0 0 0 0 0           Trzynastka Radom   0 0 0 0
0 0 0 0    
0 0 0 0    
MOS Wola 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0  
0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0
GRUPA B NOSiR Nowy Dwór Atena Warszawa Jedynka Kozienice Rutki Płońsk   PKT  SETY  MAŁE PUNKTY
NOSiR Nowy Dwór                   2 1     NOSiR Nowy Dwór   2 1 0 0
           
            Jedynka Kozienice   2 1 0 0
Atena Warszawa 0 0 0 0           2 0    
0 0         Rutki Płońsk   2 6 0 0
0 0        
Jedynka Kozienice 0 0 0 0 0 0 0 0   2 1     Atena Warszawa   2 0 0 0
0 0 0 0    
0 0 0 0    
Rutki Płońsk 1 2 0 0 0 2 0 0 1 2 0 0  
0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0
GRUPA C ESPES Sparta Warszawa Legionovia Nike Ostrołęka II Plas Warszawa   PKT  SETY  MAŁE PUNKTY
ESPES Sparta Warszawa   0 2 11 25 2 0     1 2     Legionovia 6 6 0 150 54
11 25        
            Plas Warszawa 5 4 3 18 50
Legionovia 2 0 25 11   2 0 25 4 2 0 25 10
25 11 25 10 25 8 ESPES Sparta Warszawa 4 3 4 22 50
0 0        
Nike Ostrołęka II 0 2 0 0 0 2 4 25   0 2     Nike Ostrołęka II 3 0 6 14 50
0 0 10 25    
0 0 0 0    
Plas Warszawa 2 1 0 0 0 2 10 25 2 0 0 0  
0 0 8 25 0 0
0 0 0 0 0 0
GRUPA D AZS AWF Warszawa Esperanto Warszawa Izabelin Polonez Wyszków   PKT  SETY  MAŁE PUNKTY
AZS AWF Warszawa   0 2 0 25 0 2 0 25 0 2 0 25 Polonez Wyszków 6 6 1 163 55
0 25 0 25 0 25
            Esperanto Warszawa 5 5 2 140 92
Esperanto Warszawa 2 0 25 0   2 0 25 11 1 2 25 23
25 0 25 18 12 25 Izabelin 4 2 4 94 100
0 0     3 15
Izabelin 2 0 25 0 0 2 11 25   0 2 5 25 AZS AWF Warszawa 0 0 6 0 150
25 0 18 25 10 25
0 0 0 0    
Polonez Wyszków 2 0 25 0 2 1 23 25 2 0 25 5  
25 0 25 12 25 10
0 0 15 3 0 0
GRUPA E Astoria Piaseczno GLKS Nadarzyn II Nike Węgrów Nike Ostrołęka   PKT  SETY  MAŁE PUNKTY
Astoria Piaseczno   0 2 20 25 0 2     0 2     Nike Ostrołęka 6 6 0 50 12
21 25        
            Nike Węgrów 5 4 2 50 28
GLKS Nadarzyn II 2 0 25 20   0 2 9 25 0 2 3 25
25 21 19 25 9 25 GLKS Nadarzyn II 4 2 4 90 141
0 0        
Nike Węgrów 2 0 0 0 2 0 25 9   0 2     Astoria Piaseczno 3 0 6 41 50
0 0 25 19    
0 0 0 0    
Nike Ostrołęka 2 0 0 0 2 0 25 3 2 0 0 0  
0 0 25 9 0 0
0 0 0 0 0 0
GRUPA F Mazovia Warszawa Trzynastka Radom II Atena Warszawa II SMS Warszawa   PKT  SETY  MAŁE PUNKTY
Mazovia Warszawa                           Mazovia Warszawa   0 0 0 0
           
            SMS Warszawa   0 0 0 0
Trzynastka Radom II 0 0 0 0                  
0 0         Trzynastka Radom II   0 0 0 0
0 0        
Atena Warszawa II 0 0 0 0 0 0 0 0           Atena Warszawa II   0 0 0 0
0 0 0 0    
0 0 0 0    
SMS Warszawa 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0  
0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0
GRUPA G Beta Pionki G-8 Bielany Sparta Grodzisk MOS Wola II   PKT  SETY  MAŁE PUNKTY
Beta Pionki                           Beta Pionki   0 0 0 0
           
            G-8 Bielany   0 0 0 0
G-8 Bielany 0 0 0 0                  
0 0         Sparta Grodzisk   0 0 0 0
0 0        
Sparta Grodzisk 0 0 0 0 0 0 0 0           MOS Wola II   0 0 0 0
0 0 0 0    
0 0 0 0    
MOS Wola II 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0  
0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0
GRUPA H Metro Warszawa Olimp Mińsk II Lesznowola Victoria Kobyłka   PKT  SETY  MAŁE PUNKTY
Metro Warszawa                           Metro Warszawa   0 0 0 0
           
            Victoria Kobyłka   0 0 0 0
Olimp Mińsk II 0 0 0 0                  
0 0         Lesznowola   0 0 0 0
0 0        
Lesznowola 0 0 0 0 0 0 0 0           Olimp Mińsk II   0 0 0 0
0 0 0 0    
0 0 0 0    
Victoria Kobyłka 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0  
0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0
GRUPA I Beta Błonie Metro Warszawa Krótka Mysiadło Sparta Grodzisk   PKT  SETY  MAŁE PUNKTY
Beta Błonie                           Metro Warszawa   0 0 0 0
           
            Krótka Mysiadło   0 0 0 0
Metro Warszawa 0 0 0 0                  
0 0         Sparta Grodzisk   0 0 0 0
0 0        
Krótka Mysiadło 0 0 0 0 0 0 0 0           Beta Błonie   0 0 0 0
0 0 0 0    
0 0 0 0    
Sparta Grodzisk 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0  
0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0
GRUPA J Legionovia II Olimp Mińsk NOSiR Nowy Dwór Dębina Nieporęt   PKT  SETY  MAŁE PUNKTY
Legionovia II                           Legionovia II   0 0 0 0
           
            Dębina Nieporęt   0 0 0 0
Olimp Mińsk 0 0 0 0                  
0 0         Olimp Mińsk   0 0 0 0
0 0        
NOSiR Nowy Dwór 0 0 0 0 0 0 0 0           NOSiR Nowy Dwór   0 0 0 0
0 0 0 0    
0 0 0 0    
Dębina Nieporęt 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0  
0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0
GRUPA K GLKS Nadarzyn Wrzos Międzyborów Iskra Warszawa Vicotria Solec   PKT  SETY  MAŁE PUNKTY
GLKS Nadarzyn   2 0     2 0     2 0 25 0 GLKS Nadarzyn 6 6 0 50 0
        25 0
            Wrzos Międzyborów 5 4 2 50 0
Wrzos Międzyborów 0 2 0 0   2 0     2 0 25 0
0 0     25 0 Iskra Warszawa 4 2 4 50 0
0 0        
Iskra Warszawa 0 2 0 0 0 2 0 0   2 0 25 0 Vicotria Solec 0 0 6 0 150
0 0 0 0 25 0
0 0 0 0    
Vicotria Solec 0 2 0 25 0 2 0 25 0 2 0 25  
0 25 0 25 0 25
0 0 0 0 0 0
GRUPA L Volley Płock Praska 30 Trójka Kobyłka Ósemka Pruszków   PKT  SETY  MAŁE PUNKTY
Volley Płock   2 0     2 0     2 0     Volley Płock 6 6 0 0 0
           
            Praska 30 5 4 2 0 0
Praska 30 0 2 0 0   2 0     2 0    
0 0         Trójka Kobyłka 4 2 4 0 0
0 0        
Trójka Kobyłka 0 2 0 0 0 2 0 0   2 0     Ósemka Pruszków 3 0 6 0 0
0 0 0 0    
0 0 0 0    
Ósemka Pruszków 0 2 0 0 0 2 0 0 0 2 0 0  
0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0