TURNIEJ ROZSTAWIENIOWY 1 TURNIEJ 2 TURNIEJ 3 TURNIEJ 4 TURNIEJ
I LIGA  
MOS Wola Metro Warszawa Legionovia Legionovia Legionovia  
Atena Warszawa Legionovia Atena Warszawa Atena Warszawa Atena Warszawa  
Legionovia Atena Warszawa Metro Warszawa Metro Warszawa Metro Warszawa  
Metro II Warszawa MOS Wola GLKS Nadarzyn Metro II Warszawa Metro II Warszawa  
Metro Warszawa Metro II Warszawa MOS Wola GLKS Nadarzyn MOS Wola  
Sparta Grodzisk Sparta Grodzisk Nike Ostrołęka NOSiR Nowy Dwór Nike Ostrołęka  
II LIGA   
Volley Płock GLKS Nadarzyn NOSiR Nowy Dwór MOS Wola GLKS Nadarzyn  
GLKS Nadarzyn Nike Ostrołęka Metro II Warszawa Nike Ostrołęka NOSiR Nowy Dwór  
NOSiR Nowy Dwór NOSiR Nowy Dwór Volley Płock Plas Warszawa Plas Warszawa  
Trzynastka Radom Volley Płock Plas Warszawa Trzynastka Radom Trzynastka Radom  
Nike Ostrołęka Trzynastka Radom Sparta Grodzisk Volley Płock Krótka Mysiadło  
Krótka Mysiadło Krótka Mysiadło Wrzos Międzyborów Polonez Wyszków Olimp Mińsk  
III LIGA  
SMS Warszawa Plas Warszawa Polonez Wyszków Krótka Mysiadło Volley Płock  
Nike Węgrów Wrzos Międzyborów Trzynastka Radom Olimp Mińsk Polonez Wyszków  
Beta Pionki Olimp Mińsk Krótka Mysiadło Nike Węgrów Nike Węgrów  
Plas Warszawa Nike Węgrów Olimp Mińsk Wrzos Międzyborów Wrzos Międzyborów  
Wrzos Międzyborów Beta Pionki Nike Węgrów Blusoft Mazovia Blusoft Mazovia  
Olimp Mińsk SMS Warszawa Beta Pionki Sparta Grodzisk Sparta Warszawa  
IV LIGA  
Blusoft Mazovia Polonez Wyszków Blusoft Mazovia Sparta Warszawa Sparta Grodzisk  
Jedynka Kozienice Blusoft Mazovia Atena Warszawa II Beta Pionki Beta Pionki  
Praska 30 Praska 30 SMS Warszawa Atena Warszawa II Atena Warszawa II  
Polonez Wyszków Jedynka Kozienice Praska 30 SMS Warszawa Beta Błonie  
V LIGA  
Victoria Kobyłka Atena Warszawa II Sparta Warszawa Beta Błonie SMS Warszawa  
Esperanto Warszawa Sparta Warszawa Beta Błonie Dębina Nieporęt Dębina Nieporęt  
Atena Warszawa II Victoria Kobyłka Jedynka Kozienice Jedynka Kozienice Jedynka Kozienice  
Sparta Warszawa Esperanto Warszawa Victoria Kobyłka Praska 30 MOS Wola II  
VI LIGA  
Dębina Nieporęt Beta Błonie Dębina Nieporęt MOS Wola II Praska 30  
NOSiR Nowy Dwór II Dębina Nieporęt MOS Wola II NOSiR Nowy Dwór II NOSiR Nowy Dwór II  
Beta Błonie Iskra Warszawa Iskra Warszawa Victoria Kobyłka Victoria Kobyłka  
Iskra Warszawa NOSiR Nowy Dwór II Esperanto Warszawa Iskra Warszawa Nike II Ostrołęka  
VII LIGA  
Izabelin MOS Wola II NOSiR Nowy Dwór II Nike II Ostrołęka Iskra Warszawa  
Lesznowola Izabelin Lesznowola Lesznowola Lesznowola  
MOS Wola II Lesznowola Rutki Płońsk Esperanto Warszawa Esperanto Warszawa  
Sparta Grodzisk II Sparta Grodzisk II Izabelin Rutki Płońsk GLKS Nadarzyn II  
VIII LIGA  
Trójka Kobyłka Rutki Płońsk Nike II Ostrołęka GLKS Nadarzyn II Polonez Wyszków II  
GLKS Nadarzyn II Legionovia II GLKS Nadarzyn II Polonez Wyszków II Legionovia II  
Legionovia II GLKS Nadarzyn II Legionovia II Legionovia II G-8 Bielany  
Rutki Płońsk Trójka Kobyłka Sparta II Grodzisk Izabelin Izabelin  
IX LIGA  
G-8 Bielany Nike II Ostrołęka Polonez Wyszków II G-8 Bielany Sparta II Grodzisk  
Trzynastka II Radom G-8 Bielany Trzynastka II Radom Sparta II Grodzisk Atena III Warszawa  
Nike II Ostrołęka Trzynastka II Radom G-8 Bielany Atena III Warszawa Astoria Piaseczno  
Beta Błonie II Beta Błonie II Trójka Kobyłka Trzynastka II Radom Lesznowola II  
X LIGA  
Astoria Piaseczno Polonez Wyszków II Atena III Warszawa Astoria Piaseczno Lesznowola II  
Polonez Wyszków II Astoria Piaseczno Astoria Piaseczno Lesznowola II Beta Błonie II  
Ósemka Pruszków Olimp Mińks Maz. II Beta Błonie II Beta Błonie II AZS AWF Warszawa  
Olimp Mińks Maz. II Ósemka Pruszków Olimp Mińks Maz. II Trójka Kobyłka Trójka Kobyłka  
XI LIGA Olimp Mińks Maz. II  
Lesznowola II Atena III Warszawa Lesznowola II AZS AWF Warszawa AZS AWF Warszawa  
Atena III Warszawa Lesznowola II Ósemka Pruszków Olimp Mińks Maz. II    
AZS AWF Warszawa AZS AWF Warszawa AZS AWF Warszawa AZS AWF Warszawa