Company Logo
Siatkówka dla każdego - to nasze motto. Chcesz się nauczyć grać w siatkówkę - zapraszamy do nas. Warszawski młodzieżowy klub siatkówki dla dziewcząt.


PARTNERZY WSPIERAJĄCY

WSPARCIE KLUBU

AKTUALNOŚCI

Aktualności

II LIGA JUNIOREK

 UKS Jedynka Kozienice
 UKS Esperanto
0
3
6
25
9
25
14
25
 
 
 
 

 

Skład: A. Pająkowska, J. Szwed, Korzeniewska, N. Hajdas, Ładzińska, D. Dżuchil, Grzech, J. Basista, P. Daremniak, Koralewska, A. Bartoszek, W. Ciupa, A. Grzech, S. Kunikowska, M. Grudziądź, W. Sędzikowska,

Trener: Krzysztof Czarnołęcki

 


 

II LIGA JUNIOREK

 KS Metro Warszawa
 UKS Esperanto (Kadetki)
3
0
25
14
25
17
25
15
 
 
 
 

 

Skład: M. Langner, J. Łubianka, R. Zawora, K. Walendzik, P. Mieszkowska, N. Wodyczko, A. Lis, M. Domańska, L. Czaplińska, W. Biedrzycka, J Dziurdziak, A. Sitarska, M. Klimczewska, K. Walnedzik, W. Klimek, G. Śmigielska

Trener: Agata Sawicka

 


 

III LIGA KOBIET

 UKS Esperanto Warszawa
 MKS Olimp Mińsk Maz
3
0
25
21
25
21
25
18
 
 
 
 

 

Skład: A. Kwiatkowska, W. Jarmoc, N. Kawka, J. Gregorowicz, E. Ruka, S. Wolska, A. Lada, K. Perycz, U. Piela, Z. Gnas, K. Parzyszek, A. Pająkowska, N. Włostowska, J. Borowska-Tomasik, M. Nogaj, K. NIeradzka, A. Kalisetska

Trener: Krzysztof Czarnołęcki

 


 

II LIGA JUNIOREK - TRANSMISJA

 UKS Esperanto
 Sparta Warszawa
2
3
25
21
25
15
22
25
19
25
8
15

 

Skład:

Trener: Krzysztof Czarnołecki

 


 

II LIGA KADETEK

 Volley Płock
 UKS Esperanto Warszawa
3
1
25
20
25
23
14
25
26
24
 
 

 

Skład: K. Walendzik, J. Dziurdziak, N. Wodyczko, E. Chojcan, R. Zawora, P. Mieszkowska, A. Lis, A. Krawczyńska, M. Domańska, L. Czaplińska,  G. Śmigielska, A. Sitarska, N. Werner, W. Klimek, N. Wopyczko

Trenerzy: Agata Sawicka

 


 

III LIGA KOBIET - TRANSMISJA

 UKS Esperanto Warszawa
 Lesznowola
3
0
25
22
25
13
26
24
 
 
 
 

 

Skład: W. Jarmoc,J. Gregorowicz, E. Ruka, S. Wolska, K. Perycz, U. Piela, A. Markowska, S. Borowska - Tomasik, M. Nogaj, Z. Gnas, K. Parzyszek, A. Pająkowska

Trener: Krzysztof Czarnołęcki

 


 

FILMY

WYDARZENIA

ESPERANTO - ISKRA WARSZAWA

listopad
wtorek
24
II Liga Kadetek
16:30
Hala Sportowa Koło, Obozowa 60 Warszawa
Mecz

ESPERANTO - LEGIONOVIA II

listopad
środa
25
II Liga Kadetek
17:00
Hala Sportowa Koło, Obozowa 60 Warszawa
Mecz

SPARTA II WARSZAWA - ESPERANTO

listopad
środa
25
II Liga Juniorek
18:15
CRS Bielany, ul. Lindego 20 Warszawa
Mecz

RADOMKA RADOM - ESPERANTO

listopad
czwartek
26
II Liga Juniorek
17:30
Mecz

ESPERANTO II - NOSiR NOWY DWÓR

listopad
czwartek
26
II Liga Juniorek
18:00
Hala Sportowa Koło, Obozowa 60 Warszawa
Mecz

LICZNIK ODWIEDZIN

404701
Dzisiaj
5

Visitors Counter



Powered by Joomla!®. Designed by: business hosting cheap reseller hosting account Valid XHTML and CSS.