Kadetki wygrywają swój pierwszy mecz

Dzisiaj odbył się pierwszy mecz II LIGI GRUPY F Mazowieckiej Ligi Kadetek, w którym nasze zawodniczki pokonały na wyjeździe Set Lesznowola 3:0 w setach (25:11, 25:13, 25:23). UKS Esperanto grało w składzie: Magdalena Bujalska - kapitan, Monika Młyńska, Marta Gello, Ola Stradowska, Kasia Kuprianowicz, Ola Kaca, Wiktoria Pałacha, Aneta Matczak, Kaja Kordiał, Dominika Jakieła, Oliwia Laferi - Sapiej. Na meczu też były i dzielnie dopingowały kontuzjowane: Zuzia Owczaruk i Julka Radtke.

ESPERANTO II - ATENA II