Mistrzostwa Mazowsza w Siatkówce Plażowej

Turniej był rozgrywany systemem brazylijskim – do dwóch przegranych meczów. Najwyżej dotarła para Aneta Matczak / Oliwia Leferi-Sapiej, która po dwóch zwycięstwach i dwóch porażkach zajęła miejsca 13-16. Kolejne dwie pary Wiktoria Pałacha / Dominika Jakieła oraz Aleksandra Kaca / Zuzanna Owczaruk z jednym zwycięstwem i dwoma porażkami uplasowały się na miejscach 17-24. Pozostałe dwie pary Julia Radtke / Kaja Kordiał oraz Alicja Cybulska / Weronika Kierzkowska (NOSiR Nowy Dwór Maz.) po przegranych obu meczach zajęły miejsca 25-29.

W drugiej rundzie turnieju doszło do pojedynku dwóch naszych par, które miały już po jednej porażce, przez co jedna siłą rzeczy musiała odpaść z turnieju. Cały turniej wygrała para z klubu UKS Atena Warszawa.

Był to pierwszy turniej w siatkówce plażowej, w którym grały nasze zawodniczki, dlatego uplasowanie się w środku stawki najmłodszej naszej pary (rocznik 1999) oraz pojedyncze zwycięstwa kolejnych dwóch par nad starszymi koleżankami jest naprawdę dużym sukcesem.

KLASYFIKACJA KOŃCOWA

Mazowieckie Eliminacje KINDER