Company Logo
Siatkówka dla każdego - to nasze motto. Chcesz się nauczyć grać w siatkówkę - zapraszamy do nas. Warszawski młodzieżowy klub siatkówki dla dziewcząt.


PARTNERZY

WSPARCIE KLUBU

AKTUALNOŚCI

Mistrzostwa Mazowsza w Siatkówce Plażowej

Turniej był rozgrywany systemem brazylijskim – do dwóch przegranych meczów. Najwyżej dotarła para Aneta Matczak / Oliwia Leferi-Sapiej, która po dwóch zwycięstwach i dwóch porażkach zajęła miejsca 13-16. Kolejne dwie pary Wiktoria Pałacha / Dominika Jakieła oraz Aleksandra Kaca / Zuzanna Owczaruk z jednym zwycięstwem i dwoma porażkami uplasowały się na miejscach 17-24. Pozostałe dwie pary Julia Radtke / Kaja Kordiał oraz Alicja Cybulska / Weronika Kierzkowska (NOSiR Nowy Dwór Maz.) po przegranych obu meczach zajęły miejsca 25-29.

W drugiej rundzie turnieju doszło do pojedynku dwóch naszych par, które miały już po jednej porażce, przez co jedna siłą rzeczy musiała odpaść z turnieju. Cały turniej wygrała para z klubu UKS Atena Warszawa.

Był to pierwszy turniej w siatkówce plażowej, w którym grały nasze zawodniczki, dlatego uplasowanie się w środku stawki najmłodszej naszej pary (rocznik 1999) oraz pojedyncze zwycięstwa kolejnych dwóch par nad starszymi koleżankami jest naprawdę dużym sukcesem.

 

 

KLASYFIKACJA KOŃCOWA


 

FILMY

WYDARZENIA

Mazowieckie Eliminacje KINDER

maj
sobota
22
Czwórki
09:00
Turniej

LICZNIK ODWIEDZIN

420386
Dzisiaj
38

Visitors CounterPowered by Joomla!®. Designed by: business hosting cheap reseller hosting account Valid XHTML and CSS.