Pierwszy oficjalny sponsor UKS Esperanto

W poniedziałek 24 maja klub UKS Esperanto podpisał pierwsza w swojej historii umowę sponsorską. Naszym pierwszym sponsorem została firma Planet Heroes reprezentowana przez prezesa Przemysława Pyziela. Zakres działania firmy to szeroko pojęta ekologia. Zgodnie z hasłem na stronie firmy: Planet Heroes to pierwsza ekologiczna platforma, której misją jest posprzątanie naszej planety!. Firma chce mocno włączyć się w rozwój siatkarskiej młodzieży, dlatego współpracuje nie tylko z takimi klubami jak UKS Esperanto, ale dla popularyzacji swojej misji chce zapraszać do współpracy gwiazdy światowej siatkówki. Witamy serdecznie na pokładzie i liczymy na długą i owocną współpracę.

ISKRA WARSZAWA - ESPERANTO

II Liga Kadetek