Esperanto CUP po raz ósmy

Jutro (5 września 2020 - sobota) o godz 10:00 w hali KOŁO rozpocznie się kolejny coroczny turniej ogranizowany przez UKS Esperanto. W tym roku na boiskach hali przy Obozowej 60, będzemy gościli drużyny Kadetek i Juniorek. Oprócz drużyn gospodarzy w turnieju wezmą udział równiez drużyny: ŁKS Łódź, Nike Ostrołęka, UMKS Tuszyn, UKS Victoria Solec, MKS Olimp Mińsk Maz., Plas Warszawa, SMS Warszawa oraz MKS Kraśnik. Niestety z powodów epidemicznych nie będziemy mogli gościć w hali naszych kibiców, dlatego jak zwykle mecze z jednego boiska będziemy transmitować na żywa na naszej stronie www, z wykorzystanie portalu YouTube. Zapraszamy wszystkich do śledzenia i kibicowania goszczącym na turnieju drużynom.

ESPERANTO CUP 2023 - JUNIORKI

wrzesień