Seniorki odbierają puchar za vicemistrzostwo Mazowsza

Jak już informowaliśmy wcześniej, pandemia przerwała rozgrywki II Ligi Kobiet w decydującym momencie, czyli podczas finałów rozgrywek, odbierając naszym zawodniczkom prowadzonym przez trenera Krzysztofa Czarnołęckiego i Agatę Sawicką, możliwość rywalizacji o zwycięstwo na Mazowszu i awans do wyższej ligi. Tym samym zgodnie z decyzją MWZPS nasze zawodniczki zajęły ostatecznie II miejsce w Mistrzostwach Mazowsza Seniorek czyli III Ligi Kobiet. Dzisiaj z rąk prezesa MWZPS Witolda Romana oraz Pana Artura Roli i Jolanty Piątkowskiej z Wydziału Sportu Dzielnicy Wola m.st. Warszawy odebrały medale i puchar za swoje osiągnięcie.

Nie mieliśmy szans zagrania o mistrzostwo i awans, ale co się odwlecze…. Dlatego jak tylko zostały poluzowane obostrzenia związane z epidemią i pojawiła się możliwość rozpoczęcia treningów. Wszystkie zawodniczki stawiły się w hali Koło, żeby rozpocząć treningi do kolejnego sezonu. Zarówno trenerzy jak i zawodniczki zapewniają naszych kibiców, że w kolejnym sezonie nie zabraknie emocji w walce o najwyższe miejsca w rozgrywkach mazowieckich i ostateczny awans do wyższej ligi.

ESPERANTO II - ATENA II