Dwójki Esperanto znów niepokonane w Mazowieckich Eliminacjach Kinder+Sport

W miniony weekend w Ciechanowie rozegrano kolejny turniej ligowy Mazowieckich Eliminacji Kinder+Sport. Drużyny Minisiatkarskie grające w rozgrywkach prowadzone są przez trenerkę Magdę Bujalską i Trenera Krzyśka Borkowskiego. Nasza flagowa Dwójka grająca w najwyższej lidze w składzie Maja Walendzik, Ala Jarocka i Marzena Zadrożna znów wyszła zwycięsko z wszystkich rozegranych meczów pokonując zespoły Dębiny Nieporęt, Nike Ostrołęka, NOSiR Nowy Dwór, Victoria Lubowidz i Volley Płock.

Jednocześnie swoje mecze w turnieju Trójek rozgrywały dwie kolejne drużyny Esperanto. W składzie pierwszej zagrały Julka Jakimiak, Gabrysia Kamińska, Laura Pośpiech i Wiktoria Piwek, które wygrały 4 mecze w II lidze, natomiast Oliwia Surma, Martyna Surma, Zosia Ostrowska, Basia Szczerbińska, i Weronika Kaliś odniosły 3 zwycięstwa w IV lidze. Trenerom i zawodniczkom gratulujemy sukcesów i czekamy na kolejne.

ESPERANTO II - ATENA II