Koniec rozgrywek ligowych seniorek, ale nie koniec emocji.

Niesamowita passa trwa. Ósme z rzędu zwycięstwo siatkarek Esperanto. Pod takim tytułem w Informatorze Stolicy ukazała się informacja o tegorocznych ligowych wynikach naszej seniorskiej drużyny. Co ciekawe 3 dni później podopieczne trenera Krzysztofa Czarnołęckiego i Agata Sawickiej dołożyły kolejne zwycięstwo tym razem na wyjeździe z drużyną UKS Lesznowola (3:1). Ostatecznie świetną passę przerwała porażka w ostatnim meczu ligowym z MUKS Wojskowe Warszawa, w którym po bardzo wyrównanym pojedynku Esperanto uległo (2:3), jednak obecny sezon jest najlepszym sezonem naszych seniorek w ich 6-letniej historii rozgrywek. Pozostała  wprawdzie jeszcze jedna runda rozgrywek, w której nasza drużyna pauzuje, ale jednak wszystko wskazuje na to, że zajmiemy ostatecznie drugie miejsce w III lidze.

Drugie miejsce oznacza, że w 1 rundzie PLAY-OFF w której wystartują 4 zespoły, o awans do finału a tym samym awans do rozgrywek międzyregionalnych, zagramy z trzecią drużyną w tabeli czyli SPS Konstancin Jeziorna. Zwycięstwo w dwumeczu pozwoli nam awansować do finału III ligi, a tym samym zagrać w 3 rundowych rozgrywkach o awans do II Ligi. Wszystkie mecze rozgrywane w naszej hali będą jak dotychczas transmitowane na naszej stronie internetowej. Jednak wszystkich kibiców zapraszamy do naszej hali, aby wspomagać zawodniczki dopingiem. Terminy spotkań podamy wkrótce.

W tym sezonie grają u nas: Sylwia Wolska, Agata Korkiewicz, Monika Kwiatkowska, Małgorzata Gryziak, Biserka Lazarewić, Julia Gregorowicz, Joanna Borowska Tomasik, Monika Rutkowska, Katarzyna Pawłowska, Natalia Kawka, Dominika Saide, Klaudia Parzyszek, Urszula Piela, Agata Bieniaszczyk, Krzyżak Julia, Natalia Włostowska,

ESPERANTO CUP 2023 - JUNIORKI

wrzesień