Turniej ESPERANTO CUP 2019 w najbliższy weekend.

Sezon jak co roku rozpoczynamy od organizacji turnieju Esperanto CUP. Tegoroczna edycja bedzie rozgrywana w kategorii Kadetek i Juniorek. Na parkiecie w hali KOŁO przy Obozowej gościć będziemy drużyny z Grodna, Wilna, Łodzi, Ostrołęki, Płońska i Solca nad Wisłą. W sobotę (7 września) pierwsze mecze odbędą się o godz. 10:00 natomiast w niedzielę (8 września) o godz. 9:30. Zapraszamy sympatyków UKS Esperanto do stawienia się w ten weekend w hali KOŁO i dopingowania naszych drużyn. Oczywiście jak to jest już w zwyczaju w naszym klubie mecze z pierwszego sektora będą transmitowane przez kanał YouTube na naszej stronie internetowej. Transmisje z pozostałych dwóch sektorów postaramy się udostępnić przez nasz FanPage na FB.

KADETKI
ESPERANTO I