Piąte miejsce dwójek w mazowieckim finale Kinder+Sport.

W pierwszy meczu dziewczyny pokonały drugą drużynę SP 220 (26:24). W drugim meczu natomiast przegrały dość wysoko z gospodarzami turnieju zespołem Olimpii Węgrów (13:25). Trzeci mecz grupowy z Legionowią zakńczył się zwycięstwem (25:23). Ostatecznie okazało się, że 3 drużyny mają taką samą liczbę zwycięst, jednak mała ilość punktów w meczu z Olipią Wegrów spowodowała, że zostaliśmy sklasyfikowani na 3 miejscu w grupie. W meczu o 5 miejsce dziewczyny gładko pokonały Praską 30 (25:10)

Ostateczne wyniki turnieju we wszystkich kategoriach znajdują się w dziale WYNIKI

ESPERANTO II - ATENA II