Kadetki wygrywają pierwszą edycję turnieju Spring Spike.

W ubiegłą sobotę odbył się wiosenny turniej siatkówki pod nazwą Spring Spike organizowany przez nasz klub. Była to pierwsza edycja turnieju i została rozegrana w kategorii Kadetek. Na parkiecie hali KOŁO stawiło się 6 klubów razem z gospodarzem turnieju. Grano systemem każdy z każdym do dwóch zwycięstw. O wyrównanym poziomie wszystkich drużyn niech świadczy fakt, że prawie połowa spotkań zakończyła się tie-brekiem, a wynik tylko 4 setów w całym turnieju zawierał się poniżej 15 punktów. Ostatecznie w turnieju zwyciężyła drużyna UKS Esperanto trenowana przez trenera Włodka Rychlika wygrywając wszystkie mecze, w tym dwa po 2:0 i trzy 2:1. Drugie miejsce zajęła pierwszy raz goszcząca na naszych turniejach drużyna ULKS Chobrzany, natomiast trzecie dobrze nam znana Victoria Solec. Wszystkie wyniki turnieju oraz kolejność wszystkich drużyn w zakładce Spring Spike 2019.

Organizatorzy bardzo dziękują oraz za wsparcie niezbędne przy organizacji turnieju oraz fundatorowi nagród #Niepodległa1918: .

Zwycięski skład Esperanto: W. Rogowiec, W. Zdrodowska, J. Basista, J. Dziurdziak, M. Rogowiec, A. Grzech, M. Klimczewska, M. Domańska, G. Śmigielska, K. Walendzik, A. Bartoszek, J. Łubianka, G. Czajkowska, A. Lis, E. Chojcan, J. Kołakowska, N. Werner, a wyróżniającą zawodniczką turnieju została Julia Dziurdziak.

MOS WOLA - ESPERANTO

I Liga Kadetek