Złoto i Brąz najmłodszych Esperancianek w Lesznowolskiej Lidze Piłki Siatkowej

W piątek 22 lutego odbyły się rozgrywki finałowe Lesznowolskiej Ligi Piłki Siatkowej w kategorii Dwójek. To był wieczór pełny emocji dla naszych dziewczyn trenowanych przez trenerkę Magdę Bujalską i trenera Krzyśka Borkowskiego. Z Lesznowoli przywozimy złoto, brąz i mnóstwo doświadczenia. W roczniku 2008 nasze zawodniczki wywalczyły trzecie miejsce, wygrywając jedno spotkanie na dzisiejszym turnieju i wyprzedzając kolejny zespół zaledwie o punkt. Z brązem do Warszawy powróciły Maja Walendzik i Ala Jarocka. W roczniku 2008 na boisku walczyły nasze dwa zespoły. Pierwszy z nich spotkał się z II-ligowymi drużynami i zdobywał doświadczenie, które zaprocentuje na kolejnych turniejach. W skład zespołu wchodziły Zuzia Glinka, Weronika Kalis i Wiktoria Piwek.

Nasza pierwsza para rocznika 2008 Gabrysia Kamińska i Julia Jakimiak zdobyły złoty medal i powróciły do Warszawy jako Mistrzynie Lesznowolskiej Ligi, wygrywając w turnieju wszystkie spotkania. Pełny emocji finał był niesamowitym meczem na zakończenie turnieju. Nasze dziewczyny wygrały ze stresem i presją, a Julia została wybrana najlepszą siatkarką rocznika 2008. Wszystkim zawodniczkom gratulujemy sukcesów, dziękujemy za zaangażowanie, walkę na boisku i emocje oraz zapraszamy na treningi. Dziękujemy również rodzicom za wsparcie dla swoich pociech i pomoc w organizacji dla trenerów.

Wyniki i galeria na stronach organizatora

Your IP: 18.207.252.123
Server Time: 2019-09-16 08:34:52