Weekendowe granie Młodziczek i Kadetek.

W ramach przygotowań do ostatnich rozgrywek ligowych w tym sezonie Młodziczki i Kadetki udały się na turnieje towarzyskie. Młodziczki uczestniczyły w turnieju w Iłży natomiast Kadetki grały w Szydłowcu.

Młodziczki pod opieka trenera Krzyśka Borkowskiego zaczęły swój turniej od zwycięstwa 2:0 na drużyną z Ostrowca Świętokrzyskiego. Porażka, zwycięstwo i remis w kolejnych meczach kolejno z  Beta Pionki, Piątką Sandomierz i MPKS Zwoleń sprawiły, że ostatni mecz decydował o miejscu naszej drużyny na podium. Z relacji kibiców mecz UKS Esperanto z drużyną gospodarzy UKS Volley Iłża mógł być ozdobą turnieju. Niestety przegrana w tym meczu sprawiła, że Młodziczki zajęły ostatecznie III miejsce. Turniej wygrała drużyna z Pionek przed gospodarzami turnieju.

Skład drużyny: Julia Dziurdziak, Wiktoria Klimek, Kinga Walendzik, Majka Domańska, Aleksandra Lis, Liwia Czaplińska, Paulina Mieszkowska, Małgorzata Langner, Łucja Marczyk, Gabriela Śmigielska.

Do Szydłowca na rozgrywany tam miniturniej o Puchar Dyrektora Szkoły PSP 2 pojechały dwie drużyny Kadetek pod opieką trenerów Czarnołęckiego i Rychlika. Pierwsza drużyna Esperanto wygrała 3 z 4 meczów wygrywając ostatecznie turniej małymi punktami przed drużyną RAS Szydłowiec. Druga drużyna Esperanto wygrała natomiast tylko jeden mecz, ale za to z drużyną której wcześniej uległ pierwszy zespół Esperanto.

Skład drużyn:

Esperanto 1: Ola Kaźmierczak, Wiktoria Zdrodowska, Emilka Klimczuk, Julia Korzeniewska, Agnieszka Grzech, Małgosia Cybulska, Maja Grudziądz, Paulina Daremiak, Ola Sosnowska, Kunikowska Sonia, Rał Weronika, Anastazja Mijas

Esperanto 2: Asia Kołakowska, Julka Basista, Agata Kanigowska, Ola Bartoszek, Karolina Wołoszka, Marta Rogowiec, Julka Łubianka, Gabi Czajkowska, Weronika Rogowiec, Wiktoria Wójcik, Julia Mórawska

Your IP: 3.81.28.94
Server Time: 2019-08-24 06:57:36