Minisiatkarki rozpoczęły sezon w Radomiu

W ubiegły weekend w Radomiu odbył się kolejny już Memoriał im. Danuty Fryszkowskiej, którego organizatorem był klub Radomka Radom. Klub Esperanto reprezentowały dwie drużyny Trójek w składach: Esperanto 1 – Julia Jakimiak, Alicja Jarocka, Małgorzata Szczepaniak i Esperanto 2 – Weronika Rupiewicz, Majka Walendzik, Gabriela Kamińska. Drużyny grały systemem każdy z każdym. Pierwszy zespół wygrał 2 sety natomiast drugi zdobył 6 setów. Mimo skromnych wyników atmosfera w drużynach była świetna. Trzeba też nadmienić, że nasze zawodniczki były jednymi z młodszych uczestniczek turnieju.

Galeria turnieju na stronach organizatora

OLIMP MIŃSK MAZ - ESPERANTO

grudzień