Ligi ULS rozstawione

W zeszły weekend odbyły się ostatnie mecze eliminacyjne Ursusowskiej Ligi Siatkówki. Kadetki trenera Czarnołęckiego mimo porażki 1:2 (21:25, 25:12, 12:15) z Krótką Mysiadło zakwalifikowały się z I Ligi ULS. Swój mecz przegrały również Kadetki trenera Rychlika, ulegając drużynie BlueSoft Mazovia 0:2 (13:25, 6:25), a ponieważ była to druga porażka w rundzie eliminacyjnej, nasze zawodniczki zagrają w II Lidze ULS. Mecze ligowe zaczną się już 11 marca, a o terminach będziemy informować na naszej stronie.

Skład Kadetek: Ola Janus, Julka Szwed, Wioleta Śpiewak, Angelika Kukulska, Natalia Kukulska, Weronika Rał, Ala Rychlik, Weronika Ciupa

Skład Kadetek II: Julka Basista, Julia Korzeniewska, Zofia Steer, Milena Piela, Ola Bartoszek, Karolina Wołoszka, Jula Rybicka, Oliwia Piwowarczyk, Julia Łubianka, Sandra Tomczak