Młodziczki wygrywają VII ligę na koniec sezonu.

Świetne wieści dotarły do nas w niedziele z Lesznowoli gdzie nasze Młodziczki pod wodzą trenera Włodka Rychlika rozgrywały czwarty turniej ligowy. Przeciwniczkami naszych dziewczyn były drużyny Iskry Warszawa, GLKS II Nadarzyn i Lesznowoli. Esperanto pewnie wygrało mecze z Iskrą i Lesznowolą 2:0, natomiast GLKS zostało pokonane po emocjonującym tie-breku 19:17. Przed naszymi Młodziczkami jeszcze ostatni turniej ligowy wynikający w końcowej punktacji, jednak nie mający wpływu na ostateczną kolejność.

Skład Młodziczek: Julia Korzeniewska - atakująca, Julka Basista – atakująca, Oliwia Piwowarczyk – rozgrywająca, Hanna Makulińska – rozgrywająca, Aleksandra Sosnowska – przyjmująca, Kinga Walendzik – przyjmująca, Aleksandra Bartoszek – przyjmująca, Julia Łubianka – środkowa, Małgorzata Langner – środkowa, Zosia Trzcińska – środkowa, Maja Grudziądz – libero, Julia Dziurdziak – libero.

Your IP: 54.225.32.164
Server Time: 2018-07-18 03:01:19