Jak co roku obozujemy w Solcu

Podobnie jak w poprzednich latach, pierwszy tydzień ferii zimowych nasze zawodniczki spędzają w Solcu nad Wisłą, gdzie pod okiem trenerów Krzysztofa Czarnołęckiego i Włodka Rychlika przygotowują się do dalszej części sezonu. Najtrudniejsze zadanie stoi przed Kadetkami, które zaraz po feriach zmierzą się drużyną Atena Warszawa o wejście do Finału Mazowsza. Ważny turniej również przed Młodziczkami, które w ostatniej rundzie Mazowieckiej Ligi Młodziczek muszą udowodnić, że stać je na wygranie ligowego meczu, zwłaszcza że po zakończeniu ligi związkowej wystąpią w ULS.

Na obóz wyjechało też 13 najmłodszych zawodniczek minisiatkówki, które pod opieką trenerki Magdy Bujalskiej i trenera Krzysztofa Borkowskiego doskonalą swoje umiejętności siatkarskie.

Your IP: 54.80.140.29
Server Time: 2018-08-14 08:27:28