Noworoczny turniej Kadetek w Łańcucie

W czwartek po świętach nasze Kadetki przygotowujące się do fazy PLAY-OFF pojechały na na turniej do Łańcuta. Mimo ze w niepełnym składzie, turniej był sprawdzianem przez dalszą fazą rozgrywek ligowych i zawodniczki otrzymały na zawody bardzo konkretne zadania. W turnieju wzięło udział 10 drużyn z 5 klubów. W każdym meczu grano 3 sety bez względu na wynik. Podopieczne trenera Czarnołęckiego mimo zajęcia dopiero 4 miejsca, z postawionych przez nimi zadań taktycznych wywiązały się bez zarzutu. Turniej wygrała drużyna gospodarzy MKS Łańcut, przed Jedynką Tarnów i MOS Wieliczka. A już w przyszłym tygodniu nasze Kadetki zmierzą się w 2 rundzie PLAY-OFF ze zwycięzca dwumeczu MOS Wola II – Nike Węgrów. Zapraszamy na relację z meczów naszych zawodniczek.

NIKE OSTROŁĘKA - ESPERANTO

luty