Uroczysta wigilia klubowa

W sobotę 16 grudnia odbyła się w naszym klubie coroczna uroczysta wigilia klubowa. W tym roku impreza zaczęła się nietypowo, bo już o 9:30 rano. To wtedy cztery drużyny młodziczek i kadetek z udziałem rodziców rozpoczęły zmagania w wigilijnym turnieju. O godz. 11 do rozgrywek dołączyły seniorki, jednak one rozegrały mecz z SPS Konstancin w ramach III Ligi Kobiet. Po meczu seniorek swój turniej z udziałem rodziców rozpoczęły najmłodsze zawodniczki minisiatkówki pod czujnym okiem trenerki Magdy. Jednocześnie mecze z najlepszymi drużynami młodziczek i kadetek, rozegrały juniorki. Ogólnie w naszej klubowej imprezie wzięło udział prawie 100 zawodniczek i kilkadziesiąt rodziców. Na koniec turnieju do najmłodszych zawodniczek zawitał Mikołaj, który przyniósł słodycze i pierwsze meczowe koszulki klubowe, w których nasze nowe zawodniczki będą reprezentowały klub w przyszłym roku.

O godz. 15:00 przemówieniami członków zarządu klubu rozpoczęliśmy wigilię. Podczas pysznego poczęstunku przygotowanego wspólnie przez klub i rodziców, wszystkie zawodniczki otrzymały nowe spodenki meczowe oraz koszulki z logiem klubowym

Your IP: 3.90.56.90
Server Time: 2019-04-23 12:09:46