Juniorki w finałach II ligi

Jutro w czwartek nasze Juniorki zagrają ostatni mecz grupowy w ramach grupy B drugiej ligi. Ich przeciwniczkami na wyjeździe będzie drużyna Nike Węgrów, która podobnie jak Esperanto zapewniła sobie już udział w finale II ligi. Podopieczne trenera Czarnołęckiego wygrały wszystkie mecze grupowe za 3 punkty, tracąc jedynie 2 sety. Mecz z Nike Węgrów nie będzie jednak meczem „o pietruszkę”, ponieważ zgodnie z nowymi przepisami, punkty z meczów grupowych rozegranych między finalistami przechodzą do punktacji finałowej. W pierwszym meczu nasze Juniorki pokonały drużynę z Węgrowa 3:0, liczymy, że jutro też staną na wysokości zadania i przed 4 kolejnymi meczami w ramach finałów, zdobędą komplet punktów. Z grupy A drugiej ligi do finałów zakwalifikowały się drużyny Trzynastki II Radom i Astorii Piaseczno i to właśnie w tymi drużynami nasze dziewczyny rozegrają u siebie i na wyjeździe pozostałe 4 mecze. Liczymy na zwycięstwa i awans do fazy Play Off Mazowieckiej Ligi Juniorek.

Klasyfikację punktową można śledzić w dziale > LIGA JUNIOREK > II LIGA - FINAŁY

ESPERANTO - ATENA WARSZAWA