Obozy przygotowujące do nowego sezonu zakończone.

Wzorem lat ubiegłych zawodniczki UKS Esperanto przygotowywały się do nowego sezonu na dwóch obozach w Przyjezierzu i Ostrowcu Świętokrzyskim. Na obóz sportowo-rekreacyjny do Przyjezierza pojechało prawie 50 zawodniczek z wszystkich roczników, natomiast na obozie w Ostrowcu przygotowywało się ponad 30 zawodniczek, które wezmą udział w rozgrywkach ligowych. Zawodniczki minisiatkówki trenowały pod okiem trenerek Katarzyny Daszkowskiej i Magdy Bujalskiej, zawodniczki ligowe przygotowywali trenerzy Krzysztof Czarnołecki i Włodek Rychlik.

W trakcie obozu w Przyjezierzu gościliśmy Panią Inspektor Aleksandrę Dunalewicz z Urzędu Dzielnicy Wola m.st. Warszawy, który to urząd dofinansował wypoczynek naszych zawodniczek.

PRZYJEZIERZE

OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI