Juniorki UKS Esperanto wygrywają finał ULS, Młodziczki trzecie

W ubiegłą sobotę odbyły się finały (FINAL FOUR) Ursusowskiej Ligi Siatkówki, do których zakwalifikowały się dwie nasze drużyny prowadzone przez trenera Krzysztofa Czarnołęckiego. Najlepszą drużyną tegorocznych rozgrywek zostały Juniorki UKS Esperanto nie pozwalając przeciwniczkom ugrać w finale nawet seta. Niewiele brakło, aby drugą drużyną rozgrywek zostały nasze Młodziczki, jednak oprócz porażki ze starszymi koleżankami z klubu, uległy jeszcze po tie-breaku drużynie AZS UW Warszawa. Czwarte miejsce w finale uzyskała drużyna AZS APS Warszawa. Wszystkie wyniki sobotnich finałów można zobaczyć na stronie Ursusowskiej Ligi Siatkówki.

NOSiR NOWY DWÓR - ESPERANTO WARSZAWA

2 runda PLAY-OFF Kadetek