Dwa turnieje w hali KOŁO w najbliższy weekend

Nasz klub zorganizuje w najbliższy weekend dwa turnieje siatkarskie. W sobotę startujemy z turniejem PIERWSZY ATAK, w którego pierwszej edycji będziemy gościć 8 zespołów MŁODZICZEK, natomiast w niedzielę odbędzie się kolejna edycja MINIESPERANTO CUP, na którym zagrają Dwójki i Trójki.

Turniej Młodziczek zaczniemy od rozgrywek grupowych w 2 grupach po 4 drużyny. W każdym meczu rozegramy po dwa sety do 25 bez względu na wynik. W kolejnej rundzie drużyny z obu grup zagrają tzw. krzyże do dwóch wygranych setów, a następnie mecze o miejsca. W turnieju wezmą udział: Victoria Solec nad Wisłą, Volley Iłża, Metro Warszawa, Iskra Warszawa, Plas Warszawa, SMS Warszawa, AWF AZS Warszawa i Esperanto Warszawa

W turnieju miniEsperanto Cup weźmie udział 16 drużyn Dwójek i 14 Trójek, które podobnie jak młodziczki zaczną od rywalizacji w grupach, grając jeden set do 21 punktów. W kolejne rundzie też nastąpią mecze krzyżowe między obiema grupami a potem mecze o miejsca. W turnieju minisiatkówki swój udział zapowiedziały: Atena Warszawa, GLKS Nadarzyn, Krótka Mysiadło, Metro Warszawa, Rosario Lubowidz i Sparta Grodzisk Mazowiecki.

Zapraszamy na halę KOŁO w sobotę i niedzielę od godz. 10:00. Natomiast osoby, które nie mogą kibicować na żywo, zapraszamy na nasza stronę, gdzie będzie relacja LIVE z jednego z boisk.

ESPERANTO - NIKE WĘGRÓW

ESPERANTO - CAMPER WYSZKÓW