Pierwsza Dwójka bez porażki w kolejnym turnieju Kinder+Sport

W ubiegły weekend odbyły się kolejne turnieje Mazowieckich Eliminacji Kider+Sport Drużyna dziewczęcych. Nasz pierwsza Dwójka czyli Maja Daca i Klara Sukiennik w drugim turnieju Mazowieckich Eliminacji Kinder+Sport wygrała wszystkie swoje miejsce i już tylko krok dzieli je od Finałów Mazowieckich. Słabiej poszło Paulinie Mieszkowskiej i Oliwii Hawryluk, które musiały uznać wyższość drużyn ze Złotokłosu, Grodziska i Międzyborowa i w ostatnim turnieju znów wystąpią z Lidze Brązowej. Dwójce Esperanto III w składzie Olga Gieracz i Ala Sikorska zabrakło jednego zwycięstwa do awansu do Ligi Złotej. Po trzech zwycięstwach z drużynami Wrzosu Międzyborów, Jedynki Kozienice i Żbika Pruszków, zajęły III miejsce w grupie i w ostatnim turnieju znów zagrają w Lidze Srebrnej.

Pierwsza Trójka Esperanto Nikola Kozicka, Basia Cybulska, Kinga Walendzik ciągle z szansami na awans do Finałów. Po jednej porażce z drużyną z Mysiadła zajęła II miejsce w swojej grupie i w kolejnym turnieju zagra w grupie D Złotej Ligi. Druga Trójka całkowicie zrehabilitowała się za porażki w turnieju rozstawieniowym. Paulina Olszewska,  Julia Szustakowska i Natalia Zawiślak wygrały 2 z 3 swoich meczów i ostatni turniej eliminacji rozegra w Złotej Lidze.

Słabiej zaprezentowała się na niedzielnym turnieju nasza drużyna Czwórek. Dziewczyny przegrały wszystkie swoje mecze i spadły do III ligi rozgrywek, tracąc tym samym szanse na awans do finałów.

NOSiR NOWY DWÓR - ESPERANTO WARSZAWA

2 runda PLAY-OFF Kadetek