Pracowity weekend Młodziczek

W miniony weekend obie drużyny Młodziczek rozegrały sporo meczy. Pierwsza drużyna pod okiem trenera Czarnołęckiego w ramach przygotowań do Finałów Mazowsza rozegrała turniej pierwszej rundy Ligi Kadetek Nieporęt. Esperanto w 5 meczach uległo tylko drużynie MOS Wola, remisując z drużynami Legionovii i Dębiny Nieporęt, oraz wygrywając mecze z SMS Warszawa i 13 Radom. Po pierwszej rundzie tego trzy-rundowego turnieju nasze Młodziczki zajmują II miejsce.

Druga drużyna, w której skład wchodzą głównie dziewczęta zaczynające swoją przygodę z siatkówką, wzięła udział w Turnieju Piłki Siatkowej Dziewcząt w kategorii gimnazjów o puchar Burmistrza Iłży, oraz rozegrała pierwsze mecze w ramach Ursusowskiej Ligi Siatkówki. Na sobotnim turnieju w Iłży podopieczne trenera Rychlika zajęły IX miejsce na dwanaście drużyn. Początek ULS też nie należy zaleczyć do sukcesów, ponieważ Młodziczki uległy w swoich meczach drużynom AZS UW 0:2 (3:25, 7:25) oraz Sparty Grodzisk Maz. 0:2 (13:25, 20:25). Kolejne mecze tej drużyny w lidze ULS już 26 marca.

Wyniki naszysz drużyn w Ursusowskiej Lidze Siatkówki można śledzić na stronie ULS

ESPERANTO - ATENA WARSZAWA

luty