Młodziczki wygrywają turniej w Siemiatyczach.

Młodziczki UKS Esperanto potwierdziły dobra formę przez Półfinałami Mistrzostw Mazowsza Młodziczek. W rozegranym w ostatni weekend Podlaskim Maratonie Siatkówki nie dały szans żadnym rywalkom tracąc jednego seta tylko z drużyną Nike Ostrołęka. Turniej odbywał się w kategorii Młodziczek i Kadetek. W rozgrywkach Młodziczek wzięło udział 8 drużyn, które grały systemem każdy z każdym 3 sety bez względu na wynik.  Wyniki wszystkich meczów turnieju można zobaczyć na stronach portalu podlasie24.pl.

Skład UKS Esperanto: Julia Szwed - kapitan, Martyna Terlikowska, Emilia Klimczuk, Karolina Kielar, Zuzanna Machniewska, Justyna Piekarek, Weronika Rał, Małgorzata Cybulska, Weronika Ciupa.

ESPERANTO - ATENA WARSZAWA

luty