Dwójki tuż za podium turnieju w Grodzisku

W minioną niedzielę odbył się Ogólnopolski Turniej Mini Siatkówki Dwójek w Grodzisku Mazowieckim, w którym udział wzięło 35 drużyn. Nasz klub reprezentowała Dwójka: Maja Daca i Klara Sukiennik.

W pierwszej fazie, w której nie brakowało emocji, nasza Dwójka wygrała cztery na pięć rozegranych meczów pokonując drużyny MOS’u Wola, Nadarzyna, Sparty Grodzisk i Kłobucka, ulegając tylko drużynie Krótkiej Mysiadło. Drugie miejsce w grupie dało nam awans do najlepszej 12 turnieju. W kolejnym etapie rozgrywek reprezentantki UKS Esperanto w pięknym stylu wyszły zwycięsko z czterech na pięć rozegranych meczów tym razem pokonując drużyny Kłobucka, Wrzosu Międzyborów i dwie drużyny Ateny Warszawa. Porażka z drużyną Nadarzyna, późniejszym zwycięzcą turnieju spowodowała, że w ostatnim swoim meczu mogły walczyć tylko o zdobycie III miejsca. Niestety w meczu o podium podopieczne trenerki Magdy Dykałowicz uległy na przewagi 14:16 drużynie Metra Warszawa. Dziewczynom naprawdę niewiele zabrakło do ich pierwszego w karierze miejsca na podium, jednak wynik i postawa na boisku napawają wielkim optymizmem przed zbliżającymi się rozgrywkami Kinder+Sport.

Your IP: 54.80.140.29
Server Time: 2018-08-14 08:26:33