Plan minimum Kadetek wykonany

Wczorajszym wygranym meczem z Ateną Warszawa, nasze Kadetki prowadzone przez trenera Damiana Włocha, wykonały plan minimum, czyli utrzymanie sie w I Lidze Mazowieckiej. Niezywkle zacięty i emocjonujący mecz UKS Esperanto wygrało w stosunku 3:1 (25:22, 23:25, 33:31, 25:23), a o wyniku zadecydowały końcówki setów o czym świadczą małe punkty. Przed Kadetkami jeszcze ostatni mecz sezonu ze Spartą Warszawa, który jednak nie zmieni już naszej pozycji w ostatecznej klasyfikacji. Gratulujemy zawodniczkom i życzymy powodzenia w fazie PLAY-OFF, która rozpoczynie sie z początkiem nowego roku.

Kadetki grające w lidze: Angelika Kukulska, Natalia Kukulska,  Wioleta Śpiewak, Aga Szlendak, Jagoda Kociołek, Ala Orkowska, Ala Rychlik, Aleksandra Jarosz, Gabrysia Surma, Patrycja Bączyk, Dominika Langner

Młodziczki grające w Kadetkach: Martyna Terlikowska, Emilka Klimczuk, Julia Szwed, Weronika Rał, Weronika Ciupa

ESPERANTO - ATENA WARSZAWA

luty