Trzecie miejsce Czwórek na Praskim Festiwalu Mni Siatkówki

W ubiegłą sobotę odbył się Praski Festiwal Mini Siatkówki organizowany przez Stowarzyszenie Praska 30. W turnieju organizowanym w hali SP 30 na warszawskiej Pradze wzięło udział 7 drużyn Czwórek, które grały systemem każdy z każdym jeden set do 25 punktów. Nasz klub pod opieką trenera Piotra Bednarskiego reprezentowały: Hania Makulińska, Ola Kołodziejczyk, Marysia Niemirska, Karolina Szostak, Pola Borkowska i wybrana na MVP drużyny Kasia Stępień. Nasze zawodniczki po zwycięstwach nad ASTO Piaseczno, Volley Płock II i SP 220 Atena II, oraz porażkach z SP 220 Atena (27:29), Volley Płock i Praska 30 zajęły ostatecznie III miejsce, wygrywając końcową klasyfikację małymi punktami z Praską 30.

ESPERANTO II - ATENA II