Juniorki drugie w radomskim memoriale

Rok temu niespodziewanie zmarła wybitna trenerka klubu MUKS 13 Radom DANUTA FRYSZKOWSKA. Nieoceniona działaczka sportowa i fantastyczny człowiek. Chcąc zachować pamięć o swojej trenerce równo rok po jej śmierci, jej macierzysty klub zorganizował memoriałowy turniej w siatkówce dziewcząt. W turnieju wzięło udział kilkanaście klubów z całego kraju. Również klub UKS Esperanto chcąc uczcić pamięć znakomitej trenerki, wziął udział w memoriale.

Zawody odbyły się w dwóch kategoriach - seniorek i mini siatkówki. Nasz klub reprezentowała drużyna juniorek. Drużyny grały systemem każdy z każdym do dwóch wygranych setów. Juniorki UKS Esperanto uległy tylko drużynie gospodarzy i w końcowej klasyfikacji zajęły II miejsce.

WYNIKI KOŃCOWE TURNIEJU
1. MUKS 13 Radom I
2. UKS ESperanto
3. KS KSZO Ostrowiec Św. I
4. MUKS MUKS "Piątka" Sandomierz
5. MUKS 13 RAdom II
6. BAS Białystok
7. KS KSZO Ostrowiec Św. II
8. MUKS 13 Radom III

Nagrody dla wszystkich drużyn wręczał syn p. Danusi Dziękujemy za wspaniałą imprezę i do zobaczenia na następnym memoriale, na którym a pewno weźmiemy udział.

Your IP: 54.225.32.164
Server Time: 2018-07-18 02:51:55