ESPERANTO CUP po raz czwarty

Już w najbliższy weekend odbędzie się czwarta już edycja Esperanto Cup. W tym roku turniej Kadetek i Juniorek odbędzie się pod patronatem Burmistrza Dzielnicy Wola Pana Krzysztofa Strzałkowskiego. W turnieju weźmie udział 13 drużyn Kadetek i 8 drużyn Juniorek z 14 klubów z Polski i Białorusi. Rozgrywki odbędą się w hali OSiR KOŁO przy ul. Obozowej 60.

Wszystkich kibiców zapraszamy w sobotę i niedzielę. Pierwsze mecze rozpoczną się już o godz. 9:00. Na naszej stronie będzie dostępna relacja VIDEO z jednego z boisk hali KOŁO oraz na bieżąco wyniki rywalizacji. ZAPRASZAMY.

Your IP: 54.80.140.29
Server Time: 2018-08-14 08:26:43