Finał Mazowieckich Eliminacji Kinder+Sport 2016

Już w najbliższy weekend odbędą się Finały Mazowieckich Eliminacji Kinder+Sport. W hali sportowej w Międzyborowie przy ul. Staszica 5 zostaną rozegrane turnieje we wszystkich kategoriach zarówno dzięwcząt jak i chłopców. Poniżej plan rozgrywek:

Dwójki i Trójki Dziewcząt
8:00 - przyjazd i rozgrzewka
8:30 - początek gier

Dwójki i Trójki Chłopców
14:00 - przyjazd i rozgrzewka
14:30 - początek gier

Czwórki Dziewcząt
9:00 - przyjazd i rozgrzewka
9:30 - początek gier

Czwórki Chłopców
11:00 - przyjazd i rozgrzewka
11:30 - początek gier

Przypominamy, że w turnieju Dwójek i Trójek Dziewcząt wezmą udział drużyny UKS Esperanto. Barwy naszego klubu reprezentowac będą: Basia Cybulska i Kinga Walendzik w Dwójkach, oraz Hania Makulińka, Zuzia Kulińska i Viktoria Elzanowska w Trójkach. Życzymy im powodzenia i awansu do finałów ogólnopolskich.