Juniorki wygrywają Ursusowską Ligę Siatkówki

W minioną niedzielę odbył się tzw. Final Four Ursusowskiej Ligi Siatkówki, do którego tydzień wcześniej wywalczyły sobie awans Juniorki UKS Esperanto. Oprócz podopiecznych trenera Czarnołęckiego w finale znalazły się drużyny AZS Akademii Pedagogiki Specjalnej, XXL i Desperatki. W trzech meczach nasze Juniorki oddały tylko jednego seta (pierwszego w pierwszym meczu) drużynie XXL, w którym zresztą chyba pobiły rekord klubowy przegrywając 19:25 od stanu 18:12. W kolejnych setach zarówno tego meczu (25:16, 15:11) jak i kolejnych, kontrolowały już sytuacje na boisku wygrywając z Desperatkami (25:12, 25:23) oraz ubiegłorocznymi triumfatorkami ligi drużyną AZS APS (25:20, 25:22). MVP całej ligi została nasza kapitan Julka Radtke. W skład zwycięskiej drużyny weszły również: Alicja Cybulska, Aneta Matczak, Klaudia Marczak, Dominika Jakieła, Kamila Paszta, Michalina Broda, Jagoda Kociołek, Magda Bańkosz, Kamila Radzik, Zuzanna Morawa i Julka Krzyżak. Zakończenie ligi oraz wręczenie nagród odbędzie się już w najbliższy weekend. Niestety nie będą mogły w nim wziąć udział zwyciężczynie ligi ponieważ razem z Młodziczkami wezmą udział w turnieju Lazur Cup, który odbędzie się w sobotę i niedzielę w Kaliszu. Zapraszamy na relację na FB.

ESPERANTO - ATENA WARSZAWA

luty