V miejsce dwójki UKS Esperanto w pierwszym turnieju Kinder+Sport, pozostałe nasze zespoły słabiej

Wyniki turnieju

DWÓJKI TRÓJKI CZWÓRKI
1 SP 220 Warszawa I Rosario Lubowidz I Rosario Lubowidz I
2 Olimpia Węgrów I 13 Radom I Rosario Lubowidz II
3 Rosario Lubowidz I Plas Warszawa I Plas Warszawa I
4 13 Radom I Volley Płock I Sparta Warszawa I
5 UKS Esperanto I MOS Wola I Atena Warszawa I
6 SP 220 Warszawa II Praska 30 I Nike Ostrołęka I
7 Legionovia I Nike Ostrołęka I Volley Płock I
8 Praska 30 I Plas Warszawa II SP 220 Warszawa I

Dwójki I Czwórki I Czwórki II

Komentarz trenera Czarnołeckiego do wystepu Czwórek:

Mamy turniej za sobą, niestety nie należy do udanych. Niestety potwierdziło się, że nasze dziewczyny grają bardzo nierówno. Już od samego początku gra wyglądała bardzo niemrawo. Wielka duża ilość błędów własnych przyczyniła się do przegrania przez pierwszy skład decydującego meczu o wejście do półfinału. Najbardziej boli fakt że grając do 15-stu prowadzimy 13:10, aby ostatecznie przegrać mecz 14:16, mając wcześniej w powietrzu piłki meczowe.

Pocieszające jest jednak to, że w opinii wielu oglądających nas trenerów nasz pierwszy zespół ma największy potencjał na grę w przyszłości.

Drugi skład podszedł do gry ze zbyt wielkim strachem. Pierwszy mecz po prostu dziewczyny przestały jakby się bały odbijać piłkę. Drugi mecz wyglądał już dużo lepiej, była walka i ambicja co zaowocowało spokojną wygraną. Niestety trzeci mecz był już przysłowiową gra o "pietruszkę", gdyż nie było już szans na awans.

Podsumowując, potencjał mamy bardzo duży tylko problem z wykorzystaniem go w grze. Oby dzisiejsza nauczka nie poszła w las i przyniosła oczekiwane rezultaty w następnych turniejach i meczach.

ESPERANTO II - ATENA II