Wygrana i IV miejsce czwórek młodzieżowych

W turnieju oprócz naszych dwóch zespołów wzięło udział jeszcze 9 drużyn: po dwie drużyny Set Lesznowola, Sparta Warszawa, SP 220, Iskra Legionowo oraz jeden zespół Krótkiej Mysiadło. Turniej odbywał się w dwóch grupach, w których grano systemem każdy z każdym. Pierwszy zespół UKS Esperanto wygrał swoją grupę, natomiast drugi zespół zajął II miejsce w drugiej grupie. Wynikiem takiego rozstrzygnięcia był pojedynek obu naszych drużyn o wejście do finału. Spotkanie było bardzo emocjonujące i choć wynik ciągle oscylował wokół remisu lepsza okazała się pierwsza drużyna Esperanto. Ostatecznie w finale nasz pierwsza drużyna pokonała drużynę Set  Lesznowola, natomiast druga drużyna uległa w meczu o III miejsce koleżankom z SP 220.

Składy drużyn:

Esperanto I - Pałacha Wiktoria (kapitan), Łada Kinga, Matczak Aneta, Słupecka Wiktoria, Radtke Julia.

Esperanto II - Adamczyk Aleksandra, Szymańska Ilona, Bałdyga Klaudia, Nowel Dominika i Gonsiorczyk Maja

Kierownik drużyny - Morawa Zuzanna

ESPERANTO II - ATENA II