Company Logo
Siatkówka dla każdego - to nasze motto. Chcesz się nauczyć grać w siatkówkę - zapraszamy do nas. Warszawski młodzieżowy klub siatkówki dla dziewcząt.


PARTNERZY

WSPARCIE KLUBU

AKTUALNOŚCI

Kolejny turniej Konstancińskiej Ligi Siatkówki

Zawody zaczęły się dla nas bardzo dobrze, bo drużyna pokonała najpierw UKS Krótką Mysiadło 2 : 0 (16:14, 15:13) a potem GOSiR Konstancin 2  : 1 (13:15, 15:9, 15:7). Kłopoty zaczęły się w trzecim meczu z Powsinkiem Wilanów, w którym grają głownie kadetki i juniorki. Po pierwszym wygranym secie 15:11, w dwóch kolejnych nasze dziewczyny zaczęły popełniać za dużo błędów i ostatecznie przegrały je (6:15, 9:15) i cały mecz 1 : 2, zajmując II miejsce w grupie. Meczu o 3 miejsce dziewczyny przegrały 0 : 2 z zespołem Kapitan i ostatecznie zajęły IV miejsce w turnieju. Koleny turniej juz za 2 tygodnie w Lesznowoli i będzie to ostatnia tegoroczna edycja Mazowieckiej Ligi Młodziczek.

 

Komentarz trenera Czarnołeckiego do turnieju:

Dzisiejszy turniej miał dwa oblicza. Pierwsze dwa i pół meczu to bardzo dobra i poprawna gra. Widać było duże zaangażowanie w grę. Wszystko czego nauczyłyście się na obozie zostało zastosowane i funkcjonowało na bardzo dobrym poziomie. Niestety w drugiej części wyszła jakaś zapaść. Może spowodowane to już zostało zmęczeniem po obozie, w każdym razie gra się jakoś posypała i dziewczyny zaczęły popełniać dużo niepotrzebnych błędów. Ogólnie jednak było nieźle. Następny turniej na koniec lutego mamy szansę już wygrać. Teraz nasz najważniejszy i najbliższy cel - turniej młodziczek 11 lutego.

ocena turnieju 5-

 


FILMY

WYDARZENIA

Mazowieckie Eliminacje KINDER

maj
sobota
22
Czwórki
09:00
Turniej

LICZNIK ODWIEDZIN

420389
Dzisiaj
41

Visitors CounterPowered by Joomla!®. Designed by: business hosting cheap reseller hosting account Valid XHTML and CSS.