Kolejny turniej Konstancińskiej Ligi Siatkówki

Zawody zaczęły się dla nas bardzo dobrze, bo drużyna pokonała najpierw UKS Krótką Mysiadło 2 : 0 (16:14, 15:13) a potem GOSiR Konstancin 2  : 1 (13:15, 15:9, 15:7). Kłopoty zaczęły się w trzecim meczu z Powsinkiem Wilanów, w którym grają głownie kadetki i juniorki. Po pierwszym wygranym secie 15:11, w dwóch kolejnych nasze dziewczyny zaczęły popełniać za dużo błędów i ostatecznie przegrały je (6:15, 9:15) i cały mecz 1 : 2, zajmując II miejsce w grupie. Meczu o 3 miejsce dziewczyny przegrały 0 : 2 z zespołem Kapitan i ostatecznie zajęły IV miejsce w turnieju. Koleny turniej juz za 2 tygodnie w Lesznowoli i będzie to ostatnia tegoroczna edycja Mazowieckiej Ligi Młodziczek.

Komentarz trenera Czarnołeckiego do turnieju:

Dzisiejszy turniej miał dwa oblicza. Pierwsze dwa i pół meczu to bardzo dobra i poprawna gra. Widać było duże zaangażowanie w grę. Wszystko czego nauczyłyście się na obozie zostało zastosowane i funkcjonowało na bardzo dobrym poziomie. Niestety w drugiej części wyszła jakaś zapaść. Może spowodowane to już zostało zmęczeniem po obozie, w każdym razie gra się jakoś posypała i dziewczyny zaczęły popełniać dużo niepotrzebnych błędów. Ogólnie jednak było nieźle. Następny turniej na koniec lutego mamy szansę już wygrać. Teraz nasz najważniejszy i najbliższy cel - turniej młodziczek 11 lutego.

ocena turnieju 5-

Mazowieckie Eliminacje KINDER