Obóz siatkarski w Solcu nad Wisłą

Na obóz wyjechało kilkadziesiąt naszych zawodniczek z wszystkich grup wiekowych. W sali gimnastycznej, którą mieliśmy wyłącznie do naszej dyspozycji, a która znajdowała się zaraz obok naszego ośrodka, dziewczyny szlifowały formę na końcówkę sezonu pod okiem naszych obu trenerów Krzysztofa Czarnołeckiego i Tadeusza Szeligowskiego. Zaraz po powrocie (w najbliższą niedzielę) dziewczyny będą grały w kolejnym turnieju w Konstancinie. Poniżej kilka zdjęć z obozu.

Mazowieckie Eliminacje KINDER

maj