Siatkówka dla każdego - to nasze motto. Chcesz się nauczyć grać w siatkówkę - zapraszamy do nas. Warszawski młodzieżowy klub siatkówki dla dziewcząt.

WSPARCIE KLUBU

AKTUALNOŚCI

Turniej świąteczno-noworoczny w Ostrowcu Świętokrzyskim - 28/29 grudnia 2012

Ponieważ w drużynach grających w tym turnieju grały głównie kadetki i juniorki, nasz terener wystawił dwa mieszane składy składające się z młodziczek i kadetek. W naszej drużynie zagrały

KPS Nowa Dęba   MUKS Piątka Sandomierz

W pierwszy dzień w rozgrywkach grupowych nasza drużyna przegrała wszystkie 3 mecze: z Jedynką Ostrowiec 0:2 (-11, -8), z San-Pajda II Łańcut 0:2 (-11, -9) i z KPS Nowa Dęba 0:2 (-9, -14), dlatego w następnym dniu graliśmy o miejsce 5-8.

Pierwszy mecz o miejsca 5-8 dziewczyny przegrały gładko 0:2 (-15, -11) z Piątką Sandowmierz. Dużo więcej emocji było w drugim meczu, w którym pierwszy skład Esperanto wygrał pierwszego seta z Jedynką II Ostrowiec do 17, natomiast drugi skład przegrał drugiego seta do 11, więc losy meczu miały się roztrzygnąć w tie-break'u. Mimo zaciętej walki i uzyskaniu piłki meczowej przy stanie 14-13 przegraliśmy ostatecznie 14-16.

II GRUPA

San-Pajda I Łańcut Jedynka II Ostrowiec Skier-Vis Skierniewice Piątka Sandomierz
San-Pajda I Łańcut X 2 : 0 0 : 2 2 : 0
Jedynka II Ostrowiec 0 : 2 X 0 : 2 0 : 2
Skier-Vis Skierniewice 2 : 0 2 : 0 X 2 : 1
Piątka Sandomierz 0 : 2 2 : 0 1 : 2 X

Zwycięstwo w turnieju odniosłu zawodniczki gospodarzy MUKS Jedynka I Ostrowiec, drugie były zawodniczki ze Skierniewic, a trzecia drużyna z Łańcuta.

W galerii mozna zobaczyć ZDJĘCIA z meczów naszych zawodniczek.