Company Logo
Siatkówka dla każdego - to nasze motto. Chcesz się nauczyć grać w siatkówkę - zapraszamy do nas. Warszawski młodzieżowy klub siatkówki dla dziewcząt.


PARTNERZY WSPIERAJĄCY

WSPARCIE KLUBU

AKTUALNOŚCI

Juniorki awansują z II miejsca

Juniorki zakończyły fazę grupową rozgrywek II ligi. Po pierwszych dwóch meczach na początku sezonu sytuacja w grupie była wyrównana, każdy z trzech zespołów miał po 3 punkty (jeden mecz wygrany, jeden przegrany). O wyjściu z grupy decydowały dwa kolejne mecze, które nasze juniorki rozgrywały na własnym boisku przy Obozowej.

Pierwszy mecz z Olimpem Tłuszcz niestety skończył się porażką (0:3), co było niespodzianką, ponieważ wcześniej pokonaliśmy zespół z Tłuszcza na jego boisku również (3:0). Aby przejść do kolejnej fazy rozgrywek należało pokonać u siebie UKS Rutki Płońsk. Awans był niepewny zwłaszcza, ze pierwszy mecz przegraliśmy w Płońsku (1:3). Jednak na własnym boisku to nasze dziewczyny dominowały, wygrywając wczoraj (3:1). Tym samym awansowaliśmy z drugiego miejsca do kolejnej fazy rozgrywek i o awans będziemy się pojedynkować z pierwszą drużyną grupy A. Ostateczny układ tabeli grupy B II ligi w zakładce JUNIORKI.

W sobotę w naszym zespole grały: Julita Dziekańska – kapitan, Magdalena Bujalska, Wiktoria Pałacha, Aneta Matczak, Monika Młyńska, Aleksandra Ośka, Alicja Cybulska, Ola Stradowska, Ilona Dorodzińska, Marta Gello, Laferi - Sapiej Oliwia, Kaca Aleksandra. Warto zauważyć, że trójka z tych dziewczyn to młodziczki.

 


FILMY

WYDARZENIA

ESPERANTO II - ATENA II

październik
piątek
30
II Liga Juniorek
17:00
Hala Sportowa Reduta, Redutowa 37 Warszawa
Mecz

LICZNIK ODWIEDZIN

402516
Dzisiaj
0

Visitors CounterPowered by Joomla!®. Designed by: business hosting cheap reseller hosting account Valid XHTML and CSS.