Kolejne zwycięstwo Trójek i podium Dwójek.

Nasze Trójki w składzie Ola Chwalisz, Agnieszka Szlendak, Wioleta Śpiewak, Natalia i Angelika Kukulskie prowadzone przez trenera Tadeusza Szeligowskiego poszły za ciosem i w ciągu tygodnia wygrały kolejny turniej. Tym razem nasze zawodniczki pokazały klasę na Turnieju Mikołajkowym w Węgrowie. W grupie finałowej pokonały Białą Podlaskę (15:7), Spartę Warszawa (15:11), Radom (15:5), Dargfil (15:10) oraz 13 Joker (15:8).

Miłą niespodziankę sprawiły również ich młodsze koleżanki Julia Wydmańska i Martyna Terlikowska zajmując na tym samym turnieju w kategorii Dwójek III miejsce.

Oprócz zawodniczek ogranych już trochę w turniejach siatkówki, trener postanowił również wystawić w kategorii Dwójek kilka zespołów debiutanckich, które ostatecznie nieźle poradziły sobie w zmaganiach turniejowych.  Esperanto II w składzie Weronika Ciupa, Karolina Wołoszka i Małgorzata Cybulska zajęły 18 pozycję, Esperanto III  w składzie Martyna Kalbarczyk, Agata Markiewicz i Zuzanna – 19, a Esperanto IV (Emilia Klimczuk i Aleksandra Libiszewska) i V (Oliwia Machnicka i Martyna Florczuk) zajęły ex aequo 23 miejsce.

Jak widać nasz klub ma coraz liczniejsze mini-siatkarskie zaplecze, które bardzo dobrze rokuje na przyszłe wyniki w młodziczkach, kadetkach i juniorkach.

ESPERANTO II - ATENA II