Zwycięstwo Trójek na turnieju w Białymstoku.

W sobotę równolegle z Młodziczkami, Trójki i Czwórki UKS Esperanto grały na XIII Ogólnopolskim Turniej Mini Piłki Siatkowej Dziewcząt w Białymstoku. W turnieju wzięło udział 19 drużyn Trójek i 17 drużyn Czwórek z całego kraju. Dużym sukcesem może pochwalić się nasza Trójka w składzie Natalia i Angelika Kukulska, Wioleta Śpiewak, Agnieszka Szlendak, która wygrała rywalizację w swojej kategorii. Nasza druga drużyna w składzie Patrycja Zabielska, Julia Mańkus, Ola Chwalisz wypadły nieco słabiej zajmując 16 pozycję w stawce.

Drużyna Czwórek w składzie: Natalia Jaźwińska, Patrycja Bączyk, Jagoda Kociołek, Agata Siklósi w swojej kategorii uplasowała się ostatecznie w środku stawki zajmując 10 pozycję. Gratulujemy wszystkim naszym młodym zawodniczkom i czekamy na kolejne sukcesy.

Zdjęcie ze strony BAS Białystok

ESPERANTO II - ATENA II